Mpow Air SE alınır mı?

Bütçe
500-600

erdem53426

Hectopat
Normal oyunlar için kulaklığım var fakat 7.1'i yok bu yüzden FPS oyunları için kulaklık arıyorum. Bütçem 500 TL civarı. Önceki konularda HP Omen 800, XPG Pre Cog S gibi modeller var. Mikrofondan çok bir beklentim yok, sesim düzgün gitse yeter. Air SE alınır mı? Yoksa başka model öneriniz var mı?

Normal oyunlar için kulaklığım var fakat 7.1'i yok bu yüzden FPS oyunları için kulaklık arıyorum. Bütçem 500 TL civarı. Önceki konularda HP Omen 800, XPG Pre Cog S gibi modeller var. Mikrofondan çok bir beklentim yok, sesim düzgün gitse yeter. Air SE alınır mı? Yoksa başka model öneriniz var mı?
Ben de bunu alacağım N11'de şu an güncel 480 TL . 20.00'da 50 tl kupon ekle 430, sonrasında naystan alırsan %15 iade 60 TL de oradan .. 370 TL'ye alabileceğin en iyi kulaklık.
Aynı senaryoyu bütçen varsa H2002D için yapmanı öneririm o da yaklaşık bu indirimlerle 480 civarına geliyor

Mpow Air SE ve Gamenote H2002D forumda en çok önerilen bütçe dostu kulaklıklar. H2002D kullanan arkadaşlarım çok memnunlar.

Hocam kupon zaten karne hediyeleri için, kulaklık için geçerli değil fakat kalitesine değecek ise Gamenote'u alacağım
hocam karne hediyeleri için değil N11'de her akşam 20.00 sonrası fiyata bağlı kupon tanınır (örn: 300 tl'ye 50 TL ; 500 TL'ye 70 TL indirim) ayrıca iş bankasına bağlı olan NAYS uygulamasını indirerek naysa yükleme yapıp ürünü Nays uygulamasının sana verdiği kredi kartına para yükleyerek alırsan %15 iade alırsın.
Bunları kaçırmayın 100 TL'den fazla indirim sağlıyor dinleyin

Yeni konular

Geri
Yukarı