Mpow Air SE alınır mı?

Bütçe
500-600
Hocam karne hediyeleri için değil N11'de her akşam 20.00 sonrası fiyata bağlı kupon tanınır (örneğin: 300 TL'ye 50 TL; 500 TL'ye 70 TL indirim) ayrıca İş Bankası'na bağlı olan Nays uygulamasını indirerek naysa yükleme yapıp ürünü Nays uygulamasının sana verdiği kredi kartına para yükleyerek alırsan %15 iade alırsın.
Bunları kaçırmayın 100 TL'den fazla indirim sağlıyor dinleyin

Gamenote'u aldım hocam. Halihazırda kupon varmış zaten ürün gelince görüşlerimi yazarım

Gamenote'u aldım hocam. Halihazırda kupon varmış zaten ürün gelince görüşlerimi yazarım
Hayırlı olsun ama Nays'tan da almaya çalışın bu sitede çok ön yargılı yaklaşıyorlar kampanyaları harika 50 60 tl kazanç sağlıyorsunuz

Kaça almıştın sen hocam bugün galiba zam geldi :(

Son düzenleme:
Bende almayı düşünüyorum H2002D'yi ürün geldi mi? Nasıl buldunuz bir sıkıntı var mı?

Hocam Gamenote'u aldım ben. 1 haftadır falan kullanıyorum ürünün ses kalitesi güzel bass biraz az ama çok müzik dinlemediğimden sıkıntı çok çıkarmıyor. 7.1'ini beğendim, mikrofonu da iyi. Bu bütçeye alınabilecek en kulaklıklardan biri bence. Mpow'u almadığım için bir şey diyemicem ama Gamenotu tavsiye ederim.

Hocam Gamenote'u aldım ben. 1 haftadır falan kullanıyorum ürünün ses kalitesi güzel bass biraz az ama çok müzik dinlemediğimden sıkıntı çok çıkarmıyor. 7.1'ini beğendim, mikrofonu da iyi. Bu bütçeye alınabilecek en kulaklıklardan biri bence. Mpow'u almadığım için bir şey diyemicem ama Gamenotu tavsiye ederim.
Gamonote sadece stoğu hepsiburada da var o mağazada da 1200tl şuan. Alabileceğim yer yok sanırım şuan

Hocam size bir şey sorucam. Gamenote h2002d 7.1 olmadığı için fps oyunlarında sıkıntı oluyor mu? Fps oyunları oynuyor musunuz?

Son düzenleme:
Gamonote sadece stoku Hepsiburada'da var o mağazada da 1200TL şu an. Alabileceğim yer yok sanırım şu an

Hocam size bir şey soracağım. Gamenote H2002D 7.1 olmadığı için FPS oyunlarında sıkıntı oluyor mu? FPS oyunları oynuyor musunuz?

Hocam şu sıralar bayağı Valorant oynuyorum çok iyi ses kasılıyor. Hatta bazen adamın sesini alıp vuruşu kaçırmamak için adam peeklemeden taramaya başlıyorum o yüzen içiniz rahat ola gayet memnunum o konuda

Hocam şu sıralar bayağı Valorant oynuyorum çok iyi ses kasılıyor. Hatta bazen adamın sesini alıp vuruşu kaçırmamak için adam peeklemeden taramaya başlıyorum o yüzen içiniz rahat ola gayet memnunum o konuda
Bir şey sorucam akakçe den bakıyorum da şuan stok olmadığı için mi 1200tl anlamadım. Acil kulaklık lazım bana acaba stok yenilenir mi

1687161252120.png

Forum da arklı konuda böyle yazmışlar doğru mu? @erdem53426

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı