MPOW wireless alınır mı?

Ürünü kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ses kalitesi Wireless olarak gayet güzel. Mikrofon kalitesi fiyata göre muhteşem (Wireless ve Wired'da). Kablo ile bağladığımda sesin ayrı bir kalitesi var ve mükemmel. Üründen memnunum. 550 TL'ye almıştım, bir ay oldu. Tek sıkıntısı kulağımı biraz terletmesi olabilir, eee sonuçta kulak pedleri deri.
@KeyN_N hazır aklıma gelmişken söyleyeyim. Üründe eğer kulaklık üzerindeki ses açma kısma ayarını fullerseniz ürün de sanki arkada hava varmış gibi sürekli ses geliyor. Çözüm basit az aşağı indiriyoruz ve ses tamamen kesiliyor. Şarjı azaldığı zamanda sol taraftan sürekli dııııtt diye ses geliyor, şarjını doldurunca sorun kalmıyor.
Anladım. Demek istediğiniz dip ses sanırım. Benim konu açmamın sebebi aslında bu kulaklığın fark farklı modelleri olması. Yukarıda linkini paylaştığım ürünün hangi modeli olduğu da tam belli değil. Mesela bazılarının yazılımı varken bazı modellerin yok. @Xeonayp senin kulaklığın yazılımı var mı?

Son düzenleme:
Anladım. Demek istediğiniz dip ses sanırım. Benim konu açmamın sebebi aslında bu kulaklığın fark farklı modelleri olması. Yukarıda linkini paylaştığım ürünün hangi modeli olduğu da tam belli değil. Mesela bazılarının yazılımı varken bazı modellerin yok. @Xeonayp senin kulaklığın yazılımı var mı?
Yazılıma gerek duymadım ama araştırmıştım. Yazılım sadece Mpow Air Pro modeli için var kendi sitesinde. (BH473A)

Ürünü kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ses kalitesi Wireless olarak gayet güzel. Mikrofon kalitesi fiyata göre muhteşem (Wireless ve wired'da). Kablo ile bağladığımda sesin ayrı bir kalitesi var ve mükemmel. Üründen memnunum. 550 TL'ye almıştım, bir ay oldu. Tek sıkıntısı kulağımı biraz terletmesi olabilir, eee sonuçta kulak pedleri deri.
@KeyN_N hazır aklıma gelmişken söyleyeyim. Üründe eğer kulaklık üzerindeki ses açma kısma ayarını fullerseniz ürün de sanki arkada hava varmış gibi sürekli ses geliyor. Çözüm basit az aşağı indiriyoruz ve ses tamamen kesiliyor. Şarjı azaldığı zamanda sol taraftan sürekli dııııtt diye ses geliyor, şarjını doldurunca sorun kalmıyor.
@KeyN_N alırken Wireless almaya dikkat edin. En son 800 TL'idi. Bu linkteki Wireless mı kablolu mu emin olamadım.

Hocam biraz eski konu ama bir sorum var
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...cu-kulakligi-mpbh415ar-fiyati,1354589226.html
Senin kulaklık linkteki mi? Bu markayı çözemedim mpow Air yazınca da hep mpow Air 2 çıkıyor. Almayı düşünüyorumda şuan hala kullanıyor musunuz? Yazdıklarınızdan başka bir sorun çıktı mı?

Hocam biraz eski konu ama bir sorum var
Mpow Air II MPBH415A Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Senin kulaklık linkteki mi? Bu markayı çözemedim mpow Air yazınca da hep mpow Air 2 çıkıyor. Almayı düşünüyorumda şuan hala kullanıyor musunuz? Yazdıklarınızdan başka bir sorun çıktı mı?
Bir sorun yaşamadım, hala aktif olarak kullanılıyor. Evet, attığınız link benim kulaklığımdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı