"Mppq" dosyası virüs mü?

Bayağı bayağı bilgisayarın en ince dosyalarına kadar baktım.D diskindeki 1 dosya hariç "mppq" uzantısına sahip olup kitlenen hiçbir dosya yok.

O söylediğim tek dosyayı sildim. Kaspersky yükledim ve tarama yaptım, Kaspersky herhangi bir tehdit bulamadı. Formata gerek var mı hâla?

Son düzenleme:
Sıfırlamayla halledebilirsiniz. Başka dosyalarınızın etkilenmemesinin sebebi Windows Defender'ın kırk yılın başı çalışıp dosyayı silmesindendir büyük ihtimalle.

Sıfırlamayla halledebilirsiniz. Başka dosyalarınızın etkilenmemesinin sebebi Windows Defender'ın kırk yılın başı çalışıp dosyayı silmesindendir büyük ihtimalle.
Kaspersky herhangi bir tehtid bulmadı tam taramada da hızlı taramada da.O yüzden sıfırlamadım.Yanlış mı yaptım?

Tamamdır. ESET'den de hızlı tarama yapıyorum, sonucu paylaşacağım.
Hızlı değil de tam tarama yapmanız daha doğru olur ESET çünkü hızlı tarıyor diğer antivirüslerin aksine.

Tamamdır. ESET'den de hızlı tarama yapıyorum, sonucu paylaşacağım.

ESET'den de + olarak hızlı tarama yaptım herhangi bir virüs tehtidine rastlanmadı. Hızlı tarama yeterli olmuştur değil mi?

ESET'den de + olarak hızlı tarama yaptım herhangi bir virüs tehtidine rastlanmadı. Hızlı tarama yeterli olmuştur değil mi?
Şimdi gördüm mesajınızı :(

Geri
Yukarı