Sürprizbozan Mr. Robot dizisindeki olay nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrRobot10

Femtopat
Daha fazla  
Aga Mr. Robot dizisinde Elliot babasını görüyordu. Sanki gerçekten orada varmış gibi konuşuyor iş yapıyorlardı. Bu bir hastalık mı? Hastalıksa adı ne? Değilse aslında ne? Bir açıklayabilir misiniz?
Ve gerçekte var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiliğinden oluşan bir hastalıkmı yoksa Elliot gibi istediğimiz şekilde yapabiliyormuyuz. Birde ilk bölümde hayali arkadaş çağırıyordu o nasıl oluyor
O kadar bilmiyorum hocam. Yıllar oldu ben izleyeli. Diziyi bitirdiniz mi? Son bölümde her şey açıklanıyor diye hatırlıyorum. Dizi de gerçeklik algısı düşük çünkü ileri seviye psikolojik rahatsızlıkları olan bir hackerın zihninden izliyoruz olayları.

O kadar bilmiyorum hocam. Yıllar oldu ben izleyeli. Diziyi bitirdiniz mi? Son bölümde her şey açıklanıyor diye hatırlıyorum. Dizi de gerçeklik algısı düşük çünkü ileri seviye psikolojik rahatsızlıkları olan bir hackerın zihninden izliyoruz olayları.
Hocam bende baya baya önce izlemiştim. Unutmuşum resmen.şimdi tekrar başladım 4. Sezon 4. Bölümdeyim. Bi öğrenmek istedim benimde öyle bir kişiliğim olsaydı güzel olurdu aslında :)

Geri
Yukarı