Mrckrampon nasıldır?

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Instagram'da Mrckrampon'dan krsmpon alıp kullanan var mı? Nasıl?

Bende bayağıdır araştırdım, alan arkadaşlarım çok fazla 2 maçta patlayan da var uzun süredir kullanan arkadaşlarım da. Adidas, Puma modelleri daha dayanıklı ve suni çim için uygun oluyor Nike modeller kronik sorunlu biraz özellikle tabanlar ve dişlerinde sorun yaratıyor. Ayrıca ürünler orijinal değil replika bilginiz olsun. Onun yerine Academy modeller de tercih edebilirsiniz 1000 TL civarına.

Bende bayağıdır araştırdım, alan arkadaşlarım çok fazla 2 maçta patlayan da var uzun süredir kullanan arkadaşlarım da. Adidas, Puma modelleri daha dayanıklı ve suni çim için uygun oluyor Nike modeller kronik sorunlu biraz özellikle tabanlar ve dişlerinde sorun yaratıyor. Ayrıca ürünler orijinal değil replika bilginiz olsun. Onun yerine Academy modeller de tercih edebilirsiniz 1000 TL civarına.
Valla hocam yorumlarda 3-5 arkadaşa sordum. 3 hafta, 1 hafta, 2 gün kullanan var. Sıkıntı yok alabilirsin dediler. Valla arada kaldım bütçemi ancak 800 yapabileceğim.

Geri
Yukarı