MS-DOS 6.22 kurdum fakat açılmıyor

Plato67

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma MS-DOS 6.22 kurdum açılırken sorun yaşıyorum. Bilgisayar açılırken MS-DOS starting ekranı gelmiyor GRUB diye bir uyarı geliyor o ekranda kalıyor ve ilerlemiyor.

Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar var mı ya da daha önce başına gelen yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Önceden bu bilgisayarda linux yüklüydü bu grub yazan önyükleyicimi acaba eğer öyleyse nasıl kaldırabilirim bunu

Dosya Ekleri

• a87a7d8e-e9b0-4c19-bbf6-fa0c96b83cff.jpg
    a87a7d8e-e9b0-4c19-bbf6-fa0c96b83cff.jpg
    160,1 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Bilgisayarıma MS-DOS 6.22 kurdum açılırken sorun yaşıyorum. Bilgisayar açılırken MS-DOS starting ekranı gelmiyor GRUB diye bir uyarı geliyor o ekranda kalıyor ve ilerlemiyor.

Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar var mı ya da daha önce başına gelen yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Önceden bu bilgisayarda Linux yüklüydü bu GRUB yazan önyükleyicimi acaba eğer öyleyse nasıl kaldırabilirim bunu.

Direkt bilgisayara mı kurdunuz.

Önceden bu bilgisayarda linux yüklüydü bu grub yazan önyükleyicimi acaba eğer öyleyse nasıl kaldırabilirim bunu
sorunu çözebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı