MS GT70 Laptop i7 İçin Termal Macun Önerisi

Fan geldi orjinal bir fan değil turboda çalıştığı rpm daha az ama ona rağmen turbo ya ihtiyaç duymadan daha düşük rpmlerde 96-97 derecelerde dolaşan oyunda 90 ı görmedi bile fan değişimi artı elimde olan xigmatech termal macunun son kalanını sürüp test ettim diğer macunlarım gelince tekrar güncellerim iyi günelr
Fanı nerden kaça aldınız. Benimkide temiz olmasına rağmen sesli çalışıyor. Değiştirme niyetim var benimde

Fanı nerden kaça aldınız. Benimkide temiz olmasına rağmen sesli çalışıyor. Değiştirme niyetim var benimde
fiyatına göre mükemmel orjinallerine 40-50 dolar rakamlar duydum net olmamakla beraber
fiyatına göre mükemmel orjinallerine 40-50 dolar rakamlar duydum net olmamakla beraber
benim üründe sesli çalışıyordu boştayken bile yağlamaya çalıştım daha çok ses çıktı .Bu aldığımın bıçak deseni değişik daha az ses çıkması ondan dolayıdır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı