MS Office'i internet üzerinde kullanmak

raweon07

Hectopat
İnternet üzerinden ücretsiz olarak kullanılan Office'in, normal lisanslı bir Office uygulamasından sunduğu imkanlar ve tasarım açısından çok büyük farklar var mı?

İnternet üzerinden ücretsiz olarak kullanılan Office'in, normal lisanslı bir Office uygulamasından sunduğu imkanlar ve tasarım açısından çok büyük farklar var mı?
Google Drive üzerinden Excell kullanıyorum ben, diğer uygulamaları da var mı bilmiyorum Drive'a da bakabilirsiniz.

Google Drive üzerinden Excel kullanıyorum ben, diğer uygulamaları da var mı bilmiyorum Drive'a da bakabilirsiniz.

Öğrenci işlerinde ödevlerde falan genelde ms ürünleri kullanıldığı için Ms'e bakmıştım. Ona da bakarım teşekkürler.
Çok büyük, hayır ama fark var. Bazı şeyleri bulana kadar canım çıktı. Çoğu işinizi görecektir.

Ne gibi farklar var? Bir de ben Office lisansı aldım fakat bilgisayarımı formatlayacağım için gidecek. Sizce bir daha almama gerek var mı, Office Live işimi görür mü ödev vs. için? Zaten üniversiteye başlayınca ücretsiz Office 365 kullanacağım ha bu arada Office 365 için öğrenci olmak yeterli değil mi?

Karışık şeyler ve bazı arayüz zımbırtıları. Temel kullanımda sıkıntı oluşturacak bir şey yok. Excel'de tam ne diye adlandırılıyor bilmiyorum ama eklenti kurmayı becerememiştim ben.

Lisedeki ödevlerde fazlasıyla yeter. Dert etmeyin.

Office 365 için öğrenci olmak değil, Microsoft anlaşmalı okul mailine sahip olmak gerekiyor. Bu da ülkemizdeki çoğu (belki de hepsi) üniversitede var.

Karışık şeyler ve bazı arayüz zımbırtıları. Temel kullanımda sıkıntı oluşturacak bir şey yok. Excel'de tam ne diye adlandırılıyor bilmiyorum ama eklenti kurmayı becerememiştim ben.

Lisedeki ödevlerde fazlasıyla yeter. Dert etmeyin.

Office 365 için öğrenci olmak değil, Microsoft anlaşmalı okul mailine sahip olmak gerekiyor. Bu da ülkemizdeki çoğu (belki de hepsi) üniversitede var.

Ben üniversiteye geçeceğim onun için yeterli mi diye sormuştum ama üniversitede zaten Office 365 kullanırım sanırım. Okul maili dediğiniz senenin başında dağıtılan mail değil mi? Yine de sorayım Office Live de yeterli olur mu üniversite ödevleri için?

Ben üniversiteye geçeceğim onun için yeterli mi diye sormuştum ama üniversitede zaten Office 365 kullanırım sanırım. Okul maili dediğiniz senenin başında dağıtılan mail değil mi? Yine de sorayım Office Live de yeterli olur mu üniversite ödevleri için?
Üniversite mailleri ile oluyor evet. Örneğin ben üniversite okurken bana verilen mail adresi [email protected] idi. (Sondaki uzantıyı yanlış ta hatırlıyor olabilirim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı