MS1001 driver algılamıyor

M3rvan

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Gamenote firmasının MS1001 modelli Mouse'unu aldım. Bilgisayara bağladım ve orijinal sitesinden 2 sensör için olan driveri da indirdim. Fakat resimdeki gibi bir hata alıyorum. Sizce sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim?

1623601283240.png

1623601368590.png

Programı açıp, fareyi sonra takın. Bir de .NET Framework güncel değil mi sistemde?
Dediğinizi yaptım fakat olmadı. .NET Framework'un güncel olup olmadığından emin değilim, nerede güncelleyebilirim?
Fareyi tak çıkar yapmayı deneyin. Program fareyi tespit edememiş.
Bu sefer de böyle diyor, OK bastığımda ise hala olmuyor. Programda hiçbir yere tıklayamıyorum bu arada hiçbir zaman.
Dediğinizi yaptım fakat olmadı. .NET Framework'un güncel olup olmadığından emin değilim, nerede güncelleyebilirim?

Bu sefer de böyle diyor, OK bastığımda ise hala olmuyor. Programda hiçbir yere tıklayamıyorum bu arada hiçbir zaman.
.NET Framework 4.8 sürümü yüklüymüş, son sürüm diye biliyorum

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    330,3 KB · Görüntüleme: 130
Son düzenleme:
Konuyu biraz hortlatıyorum ancak siz sorunu çözebildiniz mi?

Geç olacak biraz ama hayır maalesef.

Konuyu biraz hortlatıyorum ancak siz sorunu çözebildiniz mi?

Merhaba, hortlatıyorum havit Support'a yazdım ve bir link attılar. MS733 modelli mouselarının driveri fakat MS1001'de de çalışıyor. İsterseniz şöyle attıkları linki vereyim, isterseniz de Havit orijinal sitesinden MS733 aratıp 2021 yazan driveri indirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-05 184114.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-05 184114.png
    41,6 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleyen: Moderatör:
Geç olacak biraz ama hayır maalesef.

Merhaba, hortlatıyorum havit Support'a yazdım ve bir link attılar. MS733 modelli mouselarının driveri fakat MS1001'de de çalışıyor. İsterseniz şöyle attıkları linki vereyim, isterseniz de Havit orijinal sitesinden MS733 aratıp 2021 yazan driveri indirebilirsiniz.

Deneyeyim.
İşe yaradı çok sağ ol. <3

Son düzenleme:

Geri
Yukarı