MSASCuiL virüs mü?

Noodleyiyenkel

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bilgisayarımda driver pack solutions indirdim antivirüs açıkken uyarı verdi sildi sonra tam tarama yaptım virüs bulmadı. Windows keyimi kabul etmedi bende orijinal yapan key programı ile orijinal yaptım. (abimin arkadaşı tavsiye etti) başlangıçtaki msascuil denilen virüsü manuel olarak devre dışı bıraktım. Avast, Malwarebytes, Windows Defender ile tarama yaptım bulamadılar. Msascuil virüs mü arkadaşlar? Windows'u kaldırıp Linux kursam oyun oynayamaz mıyım? League of Legends oynayamaz mıyım? Titan Quest, craft the world oynayamaz mıyım? Linux da bir program vardı Wine diye Windows'daki programları kurmaya yarıyordu. Wine programı işe yarar mı? Abim Linux da SimCity, Euro Truck Simulator oynadı. Linux da oyun oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar yardımınız için.

1632734932010.png

Yok. Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Bilgisayarınızın modelini belirtirseniz bulma şansımız olabilir. Aygıt yöneticisinde sarı ünlem ile görünen yere sağ tık ayrıntılar özellik yazan kısımda donanım kimliği yazısına tıklayıp çıkan bilgiyi kopyalayıp internette aratabilirsiniz.

Bilgisayarınızın modelini belirtirseniz bulma şansımız olabilir. Aygıt yöneticisinde sarı ünlem ile görünen yere sağ tık ayrıntılar özellik yazan kısımda donanım kimliği yazısına tıklayıp çıkan bilgiyi kopyalayıp internette aratabilirsiniz.
Casper nirvana nb 15.6 Sarı ünlem yok. Gri gözüküyor. Aygıt yöneticisinde gizli aygıtları göster diyorum. Kamera takılı değil görünüyor. Laptopumun kendi kamerasından bahsetiyorum.

Casper Nirvana nb 15.6 sarı ünlem yok. Gri gözüküyor. Aygıt yöneticisinde gizli aygıtları göster diyorum. Kamera takılı değil görünüyor. Laptopumun kendi kamerasından bahsetiyorum.

Gri gözüken yere sağ tık etkinleştir yazıyorsa etkinleştir basın. Driver bulmak Casper Support kısmında bilgisayarın seri no veya model no yazarak bulabilirsiniz. Bunu bilgisayarın altı bilgisayarın altında yoksa kutusunda yazmakta oradan bakıp indirebilirsiniz.

Gri gözüken yere sağ tık etkinleştir yazıyorsa etkinleştir basın. Driver bulmak Casper Support kısmında bilgisayarın seri no veya model no yazarak bulabilirsiniz. Bunu bilgisayarın altı bilgisayarın altında yoksa kutusunda yazmakta oradan bakıp indirebilirsiniz.
Yazmıyor etkinleştir diye. Casper kendi sitesinde kamera driveri yok. Anlatamadım galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı