mSATA SSD dosya aktarımı nasıl yapılır?

envenom

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Eski mSATA SSD'mi yenisiyle değiştirmek istiyorum. İçerisinde kurulu olan Windows'u ve programları hiç bozmadan takacağım yeni mSATA SSD'ye aktarmanın bir yolu var mı?

Diski klonlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba. Eski mSATA SSD'mi yenisiyle değiştirmek istiyorum. İçerisinde kurulu olan Windows'u ve programları hiç bozmadan takacağım yeni mSATA SSD'ye aktarmanın bir yolu var mı?
Var ama temiz kurulum yapıp hepsini geri yükle bence daha iyi olur.

Diski klonlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorun şu bilgisayarımda sadece bir adet mSata girişi var ve sistem mSata üzerine kurulu. Yeni diske Windows'u sıfırdan kurmadan çözülemeyecek bir şey gibi duruyor.

Laptop mu hocam?

Masaüstü. Anakartta bir adet mSATA girişi bulunuyor sistem de bunun üzerine kurulu. Şu an kullandığım SSD'yi çıkarmadan yenisine nasıl aktarabilirim bilmiyorum.

Var ama temiz kurulum yapıp hepsini geri yükle bence daha iyi olur.

Çok fazla kaydedilmiş ayar var çeşitli programlarda. Yer imleri, arayüzler vs.

Son düzenleme:
Masaüstü. Anakartta bir adet mSATA girişi bulunuyor sistem de bunun üzerine kurulu. Şu an kullandığım SSD'yi çıkarmadan yenisine nasıl aktarabilirim bilmiyorum.

Çok fazla kaydedilmiş ayar var çeşitli programlarda. Yer imleri, arayüzler vs.
Ben format atmadan önce kullandığım programların fotoğrafını çekerim. Sende öyle yaparsın ve istersen ayarlarınıda bir kağıda yazarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı