MSConfig ayarlarından işlemci çekirdek sayısını 4 yapınca FPS düşer mi?

Kezib

Hectopat
Öncelikle umarım başlığım düzgündür. Düzgün değil ise admin beyden düzeltmesini rica ediyorum. Çalıştır sekmesine MSConfig yazdım. Sonra önyükleme sayfasından işlemci çekirdek sayısını 4'e çıkardım. Bunun benim PC'me bir zararı olur mu?

Öncelikle umarım başlığım düzgündür. Düzgün değil ise admin beyden düzeltmesini rica ediyorum. Çalıştır sekmesine MSConfig yazdım. Sonra önyükleme sayfasından işlemci çekirdek sayısını 4'e çıkardım. Bunun benim PC'me bir zararı olur mu?
Kesin bir şey diyemem. Bende böyle kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla PC açılırken tüm çekirdekleri kullanarak açıyor

Hocam zararı olmaz. En yükseğe alabilirsiniz. İşlemci açılışta tam performans kullanır.

Arkadaşlar biri bana diyor ki oradaki işlemci çekirdeğinin sayısını seçme yerinin üzerinde bir tik var. O kapatılırsa eğer en yükseğe çekmen ile ikisi arasında hiçbir fark olmaz dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı