MSConfig bellek sınır ayarı yapınca mavi ekran veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Merhaba MSConfig'ten bellek sınır ayarladım ve mavi ekran hatası alıyorum, RAM'ım bozulmuş olabilir mu?

Tüm sistem özelliklerinizi yazar mısınız? 32 bit Windows kullanıyorsanız 4GB RAM'den fazla ise Raminiz düzelmez öyle.

15.5 kullanılabilir bellek var diye böyle bir işlem yapmanız yanlış. Formattan başka çözüm yok bence. Güvenli modda giriyorsa o zaman düzeltirsiniz. Mavi ekranın hata kodu nedir?

15.5 kullanılabilir bellek var diye böyle bir işlem yapmanız yanlış. Formattan başka çözüm yok bence. Güvenli modda giriyorsa o zaman düzeltirsiniz. Mavi ekranın hata kodu nedir?
Güvenli modda girmeye çalıştığımda da aynı hatayı alıyorum kod 0 ile başlayan bir şeydi fakat internetten çözüm uygularken kod yerine başka bir şey yazıyor yazan şey ise: BAD SYSTEM CONFİG INFO

Sistem dosyaları büyük ihtimalle bozulmuş ya da yetersiz bellek nedeni ile alıyorsunuz. Format atmanız lazım.

Sistem dosyaları büyük ihtimalle bozulmuş ya da yetersiz bellek nedeni ile alıyorsunuz. Format atmanız lazım.
Peki format attığım halde olmama olasılığı varmı ve format attığımda cmd msconfig ve bios ayarlarım değişecek mi ilginiz için size çok teşekkür ederim

Bios ayarlarınız değişmeyecek ama Cmd MSConfig ayarlarınız aynı olmayacak. Windows'u yeni kurduğunuzda nasıl ise öyle olacak ayarlar.

Bios ayarlarınız değişmeyecek ama Cmd MSConfig ayarlarınız aynı olmayacak. Windows'u yeni kurduğunuzda nasıl ise öyle olacak ayarlar.
İstediğimde böyleydi zaten size gerçekten çok teşekkür ederim iyi günler
Bana kod sormuştunuzya ama farklı bir yazı yazıyordu bu sefer bir kod yazıyor, size paylaşmak istedim 0xc000021a

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı