Mscvp110.dll hatası

NvidiRAdeoN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Adobe programlarına ihtiyacım var ancak PC'ye format atmam gerekti ssd değiştirdiğim için tabi haliyle temiz kurulum falan derken programlar gitti. tekrar yükledim ve karşıma sürekli bu hata çıkıyor. Ps Au In Xd de yok ama pr ae me ve dw de var. nasıl çözerim ? .dll değiştirdim system32 ve syswow64 de kök dizine de bu dosyadan ekledim ama sonuç aynı.

Ek Açıklama 2019-06-15 234422.png

sorunu aynı gün kendim aynı şekilde çözdüm ancak başka bir dll hatası daha verdi onu da nasıl çözdüğümü yazmak istiyorum. Şimdi arkadaşlar eğer bu yöntem ile sorununuz çözülmezse eksik .dll dosyanızı indirin
x86 için system32
x64 için hem system32 hem sysWOW64 içine atınız. Eğer olmazsa o programın dosya köküne de atınız .dll dosyasını.
Bu yöntemlere rağmen çözülmezse .dll dosyanızı farklı sitelerden farklı sürümlerde indirip bu adımları tekrar tekrar deneyin düzelecektir.
iyi günler dilerim
konu kapatılsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı