MSFS 2020 Uçak Nasıl Uçurulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Unaxpre

Kilopat
Makaleler
14
Yer
İstanbul
PC'den oynamaya çalışıyorum daha önce uçuş Simulator tecrübem yok ama o kadar fazla tuş kombinasyonu var ki çözemedim. 23 saat inmesini bekledim bir de 2-4-6-8 tuş kombinasyonu varmış bir de WASD sanıyordum. Motoru açmak CTRL+NUM+Del havada bir de kamera ayarı değiştirmek için CTRL+ALT+1 gibi kombinasyonlar var. Bir de bunları yaparken elinizi 2-4-6-8'den çekmemeniz gerekiyor yoksa uçak sapıtıyor hassasiyet ayarı berbat. (Ayarlanabilir belki bilmiyorum.) Oynayan nasıl oynuyor anlamış değilim.

Dostum ayarlardan desteği artır. Ben de gamepad var ona rağmen "overspeed"den çok uçak düşürdüm. Destek ayarlarını medium ya da high'a getirin. Diğer türlü olmuyor yani :D.

Dostum ayarlardan desteği artır. Ben de gamepad var ona rağmen "overspeed"den çok uçak düşürdüm. Destek ayarlarını medium ya da high'a getirin. Diğer türlü olmuyor yani :D.
Uçağı daha kaldıramadım ki. Antreman modunda bile 6-7 kere düşürdüm uçağı.
Yok uğraşamam ben bunla kontroller imkansız Pilot gelse zor dengede tutar uçakları. RX590 istiyor oyun bende 580 var Low'da kasıyor berbat tek kelimeyle. Tamam hadi oynamayı beceremedim kasması ne iş anlam veremedim giden elektriğe üzülüyorum şu an.
Sildim oyunu bu arada.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı