MSFS için Yoke önerisi

KTMR

Hectopat
Bayadır DualShock ile Flight Sim oyunları oynuyorum. Ama artık daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorum. Logitech Extreme 3D benzeri bildiğiniz yoke var mı? Veyahut Extreme 3D'yi önerir misiniz?

Bayağıdır DualShock ile Flight SIM oyunları oynuyorum. Ama artık daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorum. Logitech Extreme 3D benzeri bildiğiniz yoke var mı? Veyahut Extreme 3D'yi önerir misiniz?

Extreme 3D kullanıyorum, memnunum, tepkimesi süresi çok güzel.
Ama en nefret ettiğim bir tarafı var, söylemezsem ayıp olur.
Ölü bölge ayarlaması bir türlü yapamadım, ölü bölge ayarlaması yapamadığım için oyunlarda kolu aşağıya yukarı sağ sol yön fark etmeksizin, kolu oynattığımda hemen sol rudder da oynuyor.

Belki de benim beceriksizliğimdir bilemeyiz 😁

Extreme 3D kullanıyorum, memnunum, tepkimesi süresi çok güzel.
Ama en nefret ettiğim bir tarafı var, söylemezsem ayıp olur.
Ölü bölge ayarlaması bir türlü yapamadım, ölü bölge ayarlaması yapamadığım için oyunlarda kolu aşağıya yukarı sağ sol yön fark etmeksizin, kolu oynattığımda hemen sol rudder da oynuyor.

Belki de benim beceriksizliğimdir bilemeyiz 😁
Sağ olun bilgilendirme için. Ölü bölge çok rahatsız etmiyorsa tolere edilebilir bence 😁

Sağ olun bilgilendirme için. Ölü bölge çok rahatsız etmiyorsa tolere edilebilir bence 😁

Kolda ölü bölge yok, tam tersi kola serçe parmağım deyse algılıyor, mevzu ölü bölgeyi kısmak, ben çok yanlış bir tabir kullanıyorum galiba şu an :D
Yani kol her hareketi algılıyor, büyük ihtimal bende ki kolda problem var.
Rudder için kolu sağa sola çeviriyorsunuz, normal joystick kontrol ederken atıyorum uçakla sağa döneceğim, dönüş için kolu oynattığım zaman bir yandan da hafif ruddera basıyor.

Geri
Yukarı