MSI 10. nesil laptoplar alınır mı?

Teşekkür ederim yorum için.

Taşınabilirlikte önemli ama oyun oynamak için alacağım genel olarak. O yüzden masaüstüde düşünmüyor değilim.

Önceliğim oyun haftada 1-2 kere dışarı çıkarım laptopla ama masaüstüde alabilirim çok kararsızım dediğiniz gibi aradaki fark çok fazla.

Haftada 1-2 kere dışarı çıkacağım o yüzden masaüstüde olabilir çok kararsızım oyun oynamak için alacağım.

Hocam çok önemli değil aslında ama daha rahat geliyor yani tatile falan götürülebilmesi gibi ama ısınmasından ve ekranın küçük gelmesinden korkuyorum biraz.
Adı üstünde tatil ya. Ne yapacaksın bilgisayarı; deniz, kum, güneş varken.
Ayrıca kaliteli laptoplarda ısınma sorunu yok, siz ekstra zorlamadığınız sürece tabi.

Adı üstünde tatil ya. Ne yapacaksın bilgisayarı; deniz, K'um, güneş varken.
Ayrıca kaliteli laptoplarda ısınma sorunu yok, siz ekstra zorlamadığınız sürece tabii.

Hocam peki bu durumda masaüstü mü yoksa laptop mu tercih edilmeli sizce?

Ben de şu an baktığınız bilgisayarları inceliyorum epeydir. GL65 modeli bütçeme uygun geliyor 15.6" ekrana sahip. Önceden kullandığım ve şu an kullanmakta olduğum bilgisayarda 15.6" olduğu için gözüm zaten alıştı, tam tersi 17.3" çok büyük geliyor. Hem neticede dizüstünde olay mobiliteyse zaten küçük ve hafif olmalı diye düşünüyorum. Benim de kafamdaki soru işareti ortalama 14-15 bin TL'ye olan bu laptopların RTX2060'a sahip olması. Yani Monster Tulpar'lar yaklaşık 2.000 TL daha ucuza RTX2070 veriyor... MSI'ın marka kalitesini sorgulatıyor bu ciddi fiyat farkı.

Monster lar çok uygun şuanda onlara da bakınız.

MSI laptop aldım çok pişmanım. O kadar ısınıyor ki el deymiyor. Ekran iki sefer menteşesinden kırıldı. İkinci sefer fan değiştiriyorum. Servisi ise rezalet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…