MSI 1050 Ti ETS 2'de 80 dereceye ulaşıyor

Violence

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. ETS 2 girince GPU sıcaklığı 70 80 çıkıyor bir anda ve PC daha 1 haftalık. Sıfır.

Normal bir mağzadan almış arkadaş Vatan vb. gibi mazalardan, o dediğini yaptım olmuyor GPU Z yükledim ama markası çıkmıyor sahte olma ihtimali % kaç?

Driverını kurdunuz mu? Eğer driver kurulu iken marka çıkmıyorsa sahtedir. GPU-Z'de ki değerleri SS atar mısın?

Driverını kurdunuz mu? Eğer driver kurulu iken marka çıkmıyorsa sahtedir. GPU-Z'de ki değerleri SS atar mısın?

1dk reis NVIDIA ex yükledim oradanda bakacağım ama DxDiag'dan sistem bilgisinden bakınca sadece NVIDIA olarak gözüküyor herhanki bir marka belirtisi yok EVGA MSI vb. şeyler yok.
1dk reis NVIDIA ex yükledim oradanda bakacağım ama DxDiag'dan sistem bilgisinden bakınca sadece NVIDIA olarak gözüküyor herhanki bir marka belirtisi yok EVGA MSI vb. şeyler yok.

GPU Z dede aynı NVIDIA olarak gözüküyor.

GPU Z dede aynı NVIDIA olarak gözüküyor.

DxDiag'da marka gözükmez zaten merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı