Satılık MSI 1060 Gaming X 3GB Ekran Kartı

Arkadaş isterse 2000 lira fiyat çekebilir, almayan almasın. İyi satışlar.
Teşekkürler. Kart 1200 liraya Istanbul'a gönderildi. Bir tanıdığım aracılığı ile ödeme gerçekleşecek inşallah.

Sahibindeni acip baksin su yorum yapanlar ikinci el 1060 en ucuz ne kadar..

Sıfır GTX 1060 3 GB itopya'da 1380 TL fiyatla satılıyor.
O rly? Neden stokta kalan tek 1060 Mini-ITX acaba.. Eğer bu mantıkla ilerlenseydi herkes en ucuz ITX ve Blower fanlı modelleri alırdı, Aftermarket kartların önemi azalırdı.

O rly? Neden stokta kalan tek 1060 Mini-ITX acaba.. Eğer bu mantıkla ilerlenseydi herkes en ucuz ITX ve Blower fanlı modelleri alırdı, Aftermarket kartların önemi azalırdı.
Sen sahibinden sitesinden 2. el fiyatlara bak diyorsun ben 1.400 Liradan ucuza sıfır var deyince o şöyle bu şöyle diye bahane uydurmaya gerek yok. Neticede 1.400 Liradan ucuza sıfırı Türkiyede dahi bulunabiliyor.

ASUS Phoenix GeForce GTX 1060 3G GDDR5 192BIT Nvidia Ekran Kartı | ITOPYA

Uzatmaya gerek yok zaten 1.200 Liraya satılmış.

Sen sahibinden sitesinden 2. el fiyatlara bak diyorsun ben 1.400 Liradan ucuza sıfır var deyince o şöyle bu şöyle diye bahane uydurmaya gerek yok. Neticede 1.400 Liradan ucuza sıfırı Türkiyede dahi bulunabiliyor.

ASUS Phoenix GeForce GTX 1060 3G GDDR5 192BIT Nvidia Ekran Kartı | ITOPYA

Uzatmaya gerek yok zaten 1.200 Liraya satılmış.
Ben 2. el piyasasının fiyatlarının güncelliğinden bahsettim. Sen ise bana MSI Gaming X modeli karşısında Mini-ITX olup 15 TL daha ucuz ekran kartı atıyorsun. Ki arkadaş zaten pazarlık yapacağını şiddetle belirtmiş, kartı 1200'e bırakmış. Çoktan satmış bitmiş her neyse, piyasayı yakından takip eden biri olarak bu forumda sosyalde her satışı baltalayan sizin gibi sürüsüyle insan var. Ancak kimse de çıkıp demez ki piyasanın haline göre normal. Neticede uzatmaya gerek yok tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı