Satılık MSI 1060 Gaming X 3GB Ekran Kartı

Hocam öncelikle konuşma şeklinize dikkat ediniz. Saygı çerçevesinde burada yardımlaşıp fikirlerimizi belirtme hakkına sahibiz.
Ayrıca GTX 1060 3 GB, GTX 1060 6 GB'ın kısılmış halidir. 6 GB versiyonda 1124 CUDA çekirdeği bulunurken, 3 GB versiyonunda bu sayı 1084'dür.
1200 TL iyi bir fiyat kart için. Hayırlı satışlar.
Ben burda pazarlık yok diye birşey yazmadım. Görenler 1400 yazmışım da pazarlık yok yazmışım gibi davranıyor. Deli ettiler yahu. Düşük yazsam daha da düşürürler diye düşündüm 1400 dedim.

Bu elestrileri ignelemeleri gercekten anlamiyorum. Satici fiyati piyasayi degerlendirerek istedigi gibi koyar. "Firsatci" yakistirmalarini burda bireysel saticilara yapacaginiza biraz kafanizi kaldirin etrafiniza bakin. Cok kucuk dusunuyorsunuz bunu yaparken.

Bu elestrileri ignelemeleri gercekten anlamiyorum. Satici fiyati piyasayi degerlendirerek istedigi gibi koyar. "Firsatci" yakistirmalarini burda bireysel saticilara yapacaginiza biraz kafanizi kaldirin etrafiniza bakin. Cok kucuk dusunuyorsunuz bunu yaparken.
Yok hocam ben destekliyorum zaten. GTX 1060 3 GB 1400 TL eder. Dalga geçtiğimi düşünüyorsanız düşünmeyin. Ciddiyim.

Ben önce o yorumla ilgili fikrime söyledim.

Daha sonra satışla ilgili fikrimi de söyledim. 1200TL uygun denilebilecek bir fiyat. Hayırlı satışlar.
Teşekkürler. Bu konunun içine ettiler ama neyse. Keşke bu konuyu silip yeniden açabilseydim.

Geri
Yukarı