MSI 10scxr dizüstü bilgisayarında HDD değiştirilirse garanti dışı kalır mı?

1berkkoc

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri -
Selam, MSI 10scxr model dizüstü bilgisayarım var. HDD yükseltmem gerekiyor. Kendim değiştirme işlemini gerçekleştirsem, garanti dışı kalıyor mu? Bilgisi olan var mı daha önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçen bir arkadaş?

Selam, MSI 10scxr model dizüstü bilgisayarım var. HDD yükseltmem gerekiyor. Kendim değiştirme işlemini gerçekleştirsem, garanti dışı kalıyor mu? Bilgisi olan var mı daha önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçen bir arkadaş?
Kod:
MSI users are allowed to void the warranty sticker to upgrade the RAM, HDD, swap out batteries, and also for cleaning purposes.
Removing the warranty sticker doesn't change anything in terms of the warranty rules.

However, please note that any hypothetical damages which may occur during mentioned actions will not be covered under manufacturer's warranty (for e.g. Scratches, broken pieces, damaged pins etc.). This must be done gently.

With that being said, we would strongly recommend you to have your product upgraded by our authorized service center/ distributor to avoid further issues.

Kindly refer to the following link to locate the nearest server center in your vicinity.
HDD, SSD yada RAM için laptopun alt kısmındaki kapağın çıkartılması ve garanti etiketinin yırtılması, ürünün garantisini bozmuyor.
Ancak değişim yaparken cihaza zarar verilirse garanti uçar.

Evet, kalabilir. Teknik serviste değişim yapıyorlar. Teknik servisi arayıp durumu anlatın, yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı