MSI 1650S Ventus XS vs Galax 1650S vs Gigabyte 1650S

Galax olanını kullanıyorum gayet memnunum size de öneririm. Stabil ve serin çalışıyor.

Kasa olarak Corsair Carbide Spec Delta kullanıyorum. Geleceğe dönük bir kasa bence. Uzunca bir süre götürür. Zamanında 500 TL'ye almıştım ancak şuan 850 TL seviyesine çıkmış. Buna rağmen parasını hak ettiğini düşünüyorum.
teşekkürler hocam 800tlye bulmak mümkün şuan daha da düşmeyeceğini düşünerek almayı planlıyorum.

Dostlar değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Tercihimi Galax 1650S'den yana kullanacağım teşekkürler. Son olarak sizce kasa bu sistem için gereksiz mi pahalı yoksa Corsair Spec Delta geleceğe yönelik olarak alınır mı?

Bence kasa önemli bir şey iyi bir kasa alıp uzun yıllar kullanmak mantıklı ve parasını verebiliyorsanız sizin bütçenizi zorlamıyorsa kaliteli kasa.

Bence kasa önemli bir şey iyi bir kasa alıp uzun yıllar kullanmak mantıklı ve parasını verebiliyorsanız sizin bütçenizi zorlamıyorsa kaliteli kasa.
bütçemi biraz zorluyor ama ortalama bir psu+düzgün bir kasa minimum 700tl civarına geliyor bende bari Spec Delta alayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı