MSI 1660 Gaming X için monitör önerisi

phantasm11

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MSI 1660 Gaming X ekran kartına monitör tavsiyesine ihtiyacım var. 3500 TL bütçe var. Sync teknolojisi olan 144 Hz istiyorum ama farkı anlamazsın derseniz 75Hz de olur. Samsung Odyssey G3 LF24G35TFWMXUF modeline baktım fakat G-Sync yokmuş. Onun özelliklerinde G-Sync destekleyen bir monitör bulursam hemen alacağım. Muhteşem cuma da yaklaşıyor. Düzgün bir şey denk getirmek istiyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, MSI 1660 Gaming X ekran kartına monitör tavsiyesine ihtiyacım var. 3500 TL bütçe var. Sync teknolojisi olan 144 Hz istiyorum ama farkı anlamazsın derseniz 75Hz de olur. Samsung Odyssey G3 LF24G35TFWMXUF modeline baktım fakat G-Sync yokmuş. Onun özelliklerinde G-Sync destekleyen bir monitör bulursam hemen alacağım. Muhteşem cuma da yaklaşıyor. Düzgün bir şey denk getirmek istiyorum teşekkürler.

Odyssey G3 sakın almayın. Ghosting sorunlarıyla ünlü bir model. Şimdi bakacağım monitorlere.

Bulabildiklerim bu kadar. Bana göre alınabilecek en iyi bunlar var. En alttakini kuzenim kullanıyor. Gayet de mükemmel bir model.

Odyssey G3 sakın almayın. Ghosting sorunlarıyla ünlü bir model. Şimdi bakacağım monitorlere.

Bulabildiklerim bu kadar. Bana göre alınabilecek en iyi bunlar var. En alttakini kuzenim kullanıyor. Gayet de mükemmel bir model.
Hocam teşekkür ederim listeye aldım cuma gününe kadar birine karar vericem. Daha bakınıyorum eğer denk gelirse buraya link koyarım bi bakarsın hocam teşekkür ederim tekrar.

Hocam teşekkür ederim listeye aldım cuma gününe kadar birine karar vereceğim. Bir de şu var sence nasıldır.

Yorumlarında çok fazla ghosting olduğunu söyleyenler var.

1668952446406.png

Cuma günü alacaksanız cuma günü konu açın. Şimdi atılan monitör zamlanabilir, şimdi zamlı olan o gün ucuzlayabilir.

Bu bütçede en iyisi bu. DP kablo ile G-Sync kullanabilirsin. Bana göre tek eksisi yükseklik ayarının olmaması. Yükseklik ayarı olmasa da olur diyorsan başka monitöre bakmaya gerek bile yok.

Arkadaşlar şu monitör nasıldır sizce sadece markası Acer olduğu için soruyorum özellikleri iyi gibi. Acer marka iyimidir 10 yıllık samsungdan geçicem o yüzden soruyorum.

Geri
Yukarı