MSI 1660 Super Gaming X Ryzen 5 3600X sistem tavsiyesi

EnoLaa

Femtopat
Merhaba.
Mmo bir oyunda kullanacağım Ryzen 5 3600X işlemci seçtim, daha iyi önerilere de açığım Intel tarafına da sıcak bakıyorum.
Bütçe olarak bir sıkıntım yok.
Aciliyetim olduğundan sistemi tek bir yerden toplayacağım, sistem uzun saatler açık kalacağından buna uygun önerilerde bulunursanız çok sevinirim, RAM'leri de en azından 3200 MHz istiyorum 3600 olursa ne ala.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Çok teşekkürler hocam
Pek vaktim olmadığından bugün veya yarın halletmem gerekiyor hali hazırda 3000 serisinden bi sistem topluyorum hocam zaten.
Peki Ryzen 3600 yerine 200 lira fazla verip x modeline çevirsem bu farka değer mi?

Ama benden size öneri farklı sitelerden toplanırsa çok rahat RTX 2060 toplanır.
Çok teşekkürler hocam
Pek vaktim olmadığından bugün veya yarın halletmem gerekiyor hali hazırda 3000 serisinden bi sistem topluyorum hocam zaten.
Peki Ryzen 3600 yerine 200 lira fazla verip x modeline çevirsem bu farka değer mi?

Çok teşekkürler hocam.
Pek vaktim olmadığından bugün veya yarın halletmem gerekiyor halihazırda 3000 serisinden bir sistem topluyorum hocam zaten.
Peki Ryzen 3600 yerine 200 lira fazla verip X modeline çevirsem bu farka değer mi?

Çok teşekkürler hocam.
Pek vaktim olmadığından bugün veya yarın halletmem gerekiyor halihazırda 3000 serisinden bir sistem topluyorum hocam zaten.
Peki Ryzen 3600 yerine 200 lira fazla verip X modeline çevirsem bu farka değer mi?

X'e hiç gerek yok 3600 gayet güçlü ve yeterli ama bütçe varsa bir tane soğutucu almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı