MSI 1660 Super Gaming X ve Ryzen 5 2600

İnternetten alabilir misiniz peki?
Evet internetten alacağım
Hocam hepsi aynı chipset fakat soğutma, teknoloji olarak MSI'ın daha üst olduğunu sanıyorum. Fakat 2060 GPU'su daha güçlü 1660S'den. Soğutma olarak GALAX'ın aşırı üzeceğini sanmam.
Haklısınız ancak galaxa güvenemiyorum
Ke
Hocam hepsi aynı chipset fakat soğutma, teknoloji olarak MSI'ın daha üst olduğunu sanıyorum. Fakat 2060 GPU'su daha güçlü 1660S'den. Soğutma olarak GALAX'ın aşırı üzeceğini sanmam.
Kesinlikle haklısınız ama galax 2060 yerinede MSI almak istiyorum

Haklısınız ancak Galax'a güvenemiyorum

Hocam marka takıntısı denen şey olursa maalesef fazladan para çıkar hep cepten. Ucuzunu da alsan aynı performans. Hadi en üstüyle 2-3 FPS fark olsun arasında. O 1000 TL farka değmeyecek. Galax'a güvenmeyebilirsiniz çünkü ismini çok duymadınız. Fakat soğutma olarak aşırı kötü bir kart değil. Memnun bile kalırsınız. Anlatıldığı gibi zaten GALAX güvenilir ve tanınmış bir marka.

Haklısınız ancak Galax'a güvenemiyorum
Ke
Kesinlikle haklısınız ama Galax 2060 yerinede MSI almak istiyorum

MSI alırsanız 1660S alırsınız fakat sizin kararınız.

Galax INNO3D Gigabyte ASUS MSI EVGA pallit bunlardan sıkıntı çıkmaz aynı fiyat ise RTX 2060 alman daha mantıklı

Ben de 1660 Gaming X alacağım hem bütçem fazla olduğu için. İşlemcim bir üst olsaydı 2700 TL'ye 2060 bile bulabilirdim. Fakat 1.nesil Ryzen. Bütçem dar olsaydı kesinlikle bakardım o markalara. Özellikle Gigabyte, Galax, INNO3D'ye ASUS zaten çok ucuz yapmıyor :D

MSI alırsanız 1660S alırsınız fakat sizin kararınız.

Ben de 1660 Gaming X alacağım hem bütçem fazla olduğu için. İşlemcim bir üst olsaydı 2700 TL'ye 2060 bile bulabilirdim. Fakat 1.nesil Ryzen. Bütçem dar olsaydı kesinlikle bakardım o markalara. Özellikle Gigabyte, Galax, INNO3D'ye ASUS zaten çok ucuz yapmıyor :D
Peki siz sistemi parça parçami alıyorsunuz

Hocam marka takıntısı denen şey olursa maalesef fazladan para çıkar hep cepten. Ucuzunu da alsan aynı performans. Hadi en üstüyle 2-3 FPS fark olsun arasında. O 1000 TL farka değmeyecek. Galax'a güvenmeyebilirsiniz çünkü ismini çok duymadınız. Fakat soğutma olarak aşırı kötü bir kart değil. Memnun bile kalırsınız. Anlatıldığı gibi zaten GALAX güvenilir ve tanınmış bir marka.
Öyle diyorsanız galaxa güvenebilirim.
Hocam benim sistem zaten toplu. 3.5 sene önce aldım fakat GTX 1050 o zamanın F/P 1080P kartıydı. Artık yerini 1660 gibi kartlara bıraktığı için teknoloji yenileyeceğim. Çünkü kartım yetmiyor.
Anladım hocam haklısınız yenilemekte.
Hocam peki inno3d mi galax mi önerirsiniz soğutma olarak

Hocam RX 5600XT iyi hoşta Driver'leri herkes sorunlu diyor. Uğraşması gerekirse arkadaşın hevesi kursağında kalır.
Öyle diyorsanız Galax'a güvenebilirim.

Anladım hocam haklısınız yenilemekte.
Hocam peki INNO3D mi Galax mi önerirsiniz soğutma olarak

Arkadaşın attığı bu sistem güzel. Teknobiyotik P2.5 AMD Ryzen 3 3300X 3.8GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 256GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik
Geleceğe yönelik olsun isterseniz High Power 600W 80+'a yükseltebilirsiniz. 150 TL fark var fakat sizi zorlamaz diye düşünüyorum. Dolara göre iyi sistem.
1596903559165.png

Hocam aldığınızda sonuçları paylaşır mısınız? Discord ek olarak atayım adımı. yiğit#5192

Son düzenleme:

Geri
Yukarı