MSI 1TB Spatium M480 alınır mı?

Bu bütçeye çıkıldığı zaman zaten MSI daha mantıklı olmaz mı aktarım hızı da yüksek hem.
Tabii sadece fotoğraf falan için almıyorum bir önceki SSD'im öldü içinde yaklaşık 10'a tane oyun vardı ekstradan.
MSI bu işlere yeni yeni girdi. Ürünü kaliteli ama Crucial P5 serisi adından söz ettiren bir seri. Yine hızlı bir ürün alıyorsunuz ama işi ustasına bırakıyorsunuz. Silicon Power ise F/P sularında gezen bir ürün. Orada zaten ciddi şekilde indirim alıp belirli bir miktar okuma-yazma hızından feragat ediyorsunuz.

Ben Windows'u Silicon Power'a kurarsam PC'nin daha hızlı açılma gibi bir durumu olur mu?
Kingston A2000 de kurulu şu an. O da hızlı SSD sonuçta arada çok farkı olur mu?
@Uchiha Shisui
Ben Windows'u Gen3 depolamaya, oyunları Gen4 depolamaya kurdum. Kullanım durumunuza göre hareket edin. He ayrıca Windows açılışı için efsane bir fark yaratmaz.

Silicon Power US70'i satın aldım az önce teşekkürler tekrardan herkese.
İndirim beklesem mi diye düşündüm de sonra ne zaman indirim beklesem artıyor fiyatlar. Riske atmayayım dedim.
Şimdiden iyi kullanımlar dilerim. Markanın kendine ait programı da var. Dilerseniz aşağıdan edinebilirsiniz.

Şimdiden iyi kullanımlar dilerim. Markanın kendine ait programı da var. Dilerseniz aşağıdan edinebilirsiniz.

Performans ve sağlık için uygulaması herhalde HD sentinel gibi yani.

Bir de TRIM özelliği nedir ve etkinleştirmeli miyim Kingston için. HD sentinelde görmüştüm.

Tam olarak nedir bu?

Bir de TRIM özelliği nedir ve etkinleştirmeli miyim Kingston için. HD sentinelde görmüştüm.
Markanın kendi ürün programı. Bu program üzerinden sağlık, güncelleme gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Bu tarz depolamalar için TRIM'in faydadan ziyade aşınmaya sebep olduğu belirtiliyor. Gündelik kullanımda etkinleştirmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı