MSI 21.5" Pro MP223 monitör alınır mı?

Bütçe
2000-2600 TL

McMonkey

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
MSI 21.5" PRO MP223 1920x1080 (FHD) FLAT VA 100HZ 1MS ANTI-GLARE MONITOR
Samsung 18.5" S19d300n Geniş Ekran Led Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 5-6 yıldır bu monitörü kullanıyorum ve artık değiştirmeye karar verdim fakat monitörlerden çok anlamam. Küçük bir gezintinin ardından https://www.hepsiburada.com/msi-21-...gl=cpc.6802-IT.pmax.camp20506957413adgr000000 bu monitörü buldum. Özellikle gözleri çok yormayan ve göz sağlığına çok da zararı olmayan bir monitör bakıyorum. Sizce bu monitör alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gözleriniz için denetim masasında varsa özel ayarlar yapabilirsiniz gama ve adeble vision gibi bir şey vardı galiba onlar düşükte gözü daha az yoruyor monitore gelecek olursak MPRT modu olduğundan ghosting problemi pek yok ben kendim aldım ölü piksel çıkmadı fakat kesinlikle Dead pixel buddyden kontrol etmeyi unutmayın mavi renkte özellikle bakın bana kalırsa 100Hz bu monitor için tam oturmuş bundan ilerisi VA panellerde çok sıkıntı oluyor anlayacağın hocam ben memmunum iş için kullanacaksanda oyun için kullanacaksanda güzel bir monitor.

Geri
Yukarı