MSI 23.6" OPTIX G241VC vs Samsung CRG5 LC24RG50FZRXUF

Pikachuuğ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASrock B550M-HDV Ryzen 5 5500 Thermaltake TR2 Series 550W XPG Gammix D30 8x2 Sapphire RX 580 4Gb

Bu ikisi var karşımda birisi 75 diğeri 144Hz ama 144Hz olanın ms değeri daha yüksek ve de laptopum Valorant'ta 70 FPS civarı veriyor ek olarak RAM sipariş edeceğim şimdi işlemcisi AMD R3 3250 Vega 3 ekran kartı var RAM alınca ekran kartının VRAM'ı arttığı için FPS artışı olacaktır bu FPS artışı ne kadar olur ona görede tercihimi yapacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ikisi var karşımda birisi 75 diğeri 144Hz ama 144Hz olanın ms değeri daha yüksek ve de laptopum Valorant'ta 70 FPS civarı veriyor ek olarak RAM sipariş edeceğim şimdi işlemcisi AMD R3 3250 Vega 3 ekran kartı var RAM alınca ekran kartının VRAM'ı arttığı için FPS artışı olacaktır bu FPS artışı ne kadar olur ona görede tercihimi yapacağım yardımcı olursanız sevinirim.

O laptopa monitör almak yerine para biriktirip elindekini satıp biraz daha üst modele geçmek daha mantıklı hocam.

Hocam planımda o yondeydi HP Victus serisinden 3050 Ti ekran kartlı bir model alacaktım ama o laptopu alacağım paranın yatması 1 2 ayı bulacak gibi o süredede 18bin TL olan laptopun fiyatı aynı kalmayacaktır büyük ihtimalle bu tarafı seçmek durumunda kaldım.

Hocam planımda o yondeydi HP Victus serisinden 3050 Ti ekran kartlı bir model alacaktım ama o laptopu alacağım paranın yatması 1 2 ayı bulacak gibi o süredede 18bin TL olan laptopun fiyatı aynı kalmayacaktır büyük ihtimalle bu tarafı seçmek durumunda kaldım.

Siz bilrisniz hocam eve gittiğimde monitör önerisi yaparım bütçe belirtin.

3500 civarlarında olursa iyi olur hocam.

3500 civarlarında olursa iyi olur hocam.

Attığınız Samsung kronik sorunlu ben 3 gün kullandım sonra iade ettim bugün alanilrseniz iyi olur pazartesi malum KDV zammı geliyor.

Geri
Yukarı