MSI 23.6" Optix MAG241C alınmalı mı?

darkknight1416

Decapat
Birçok araştırmama göre 5-6 kişide ölü pikseller çıkmış. Bu yüzden içime kuşku düştü. Sizlerin düşüncelerinizde merak ediyorum.
Şu anki sistemim:
  • GTX 960.
  • i3 8100.
  • 8 GB RAM.

Almak istediğim monitör: MSI 23.6" OPTIX MAG241C 144HZ 1MS HDMI DP FHD Siyah Curved Gaming Monitör | ITOPYA

Bana öneri yapmak isteyen arkadaşlar düz monitör tercihim değildir. Curved 1ms monitör istiyorum, öneri yapmak isterseniz curved 1ms monitör önerebilirsiniz :)

Ürünü peşin alacaksanız İtopya mantıklı ancak taksitli şekilde alacaksanız Hepsiburada üzerinden almakta fayda var, peşin fiyatına 9 taksit olabiliyor. Ben bunu sipariş ettim ancak bayram dolayısıyla Perşembe günü kargoya verilecek. Bunun bir iyisi olarak Link'te bulunan ürün gösteriliyor.

MSI MAG241C kullanıcısı olarak Samsung LC24FG73FQMXUF tavsiye ederim. Samsung 23.5" LC24FG73FQMXUF 1ms 144Hz DP 2xHDMI FreeSync FHD Quantum Dot Curved Gaming Monitör | ITOPYA Daha önce açmış olduğum konuyu incelersen ne demek istediğimi anlarsın. MSI Optix MAG241C 23.6 nasıl ? - Technopat Sosyal Değişim raporuyla değiştirdiğim monitörde'de ölü piksel, ışık sızması çıktı.
teşekkürler ama bir MSI biri Samsung bilmiyorum ya MSI oyun için çalıştığı için samsung almaya da korkuyorum biraz açıkçası
samsung 144 hz curved öneririm 23.5 kesinlikle en iyi panel samsung şaşma pişman olmazsın ;)
teşekkür ederim yanıtladığınız için bir kaç kişinin daha fikrini alacağım :)
Ürünü peşin alacaksanız İtopya mantıklı ancak taksitli şekilde alacaksanız Hepsiburada üzerinden almakta fayda var, peşin fiyatına 9 taksit olabiliyor. Ben bunu sipariş ettim ancak bayram dolayısıyla Perşembe günü kargoya verilecek. Bunun bir iyisi olarak Link'te bulunan ürün gösteriliyor.
teşekkür ederim bu monitörde VSYNC varmıdır ? yani NVIDIA nın yeni ürettiği sistem içi GSYNC özelliği.

teşekkürler ama bir MSI biri Samsung bilmiyorum ya MSI oyun için çalıştığı için samsung almaya da korkuyorum biraz açıkçası

teşekkür ederim bu monitörde VSYNC varmıdır ? yani NVIDIA nın yeni ürettiği sistem içi GSYNC özelliği.

Monitör Samsung'un işi zaten. Dünyada Samsung kadar iyi panel üreten Sony dışında bir firma var mı ?

Evet, Samsung olanda yeni gelen güncelleme ile Gysnc özelliği aktif edilebiliyor. Ayrıca MSI olan modelin de paneli Samsung marka. Tabi iki model de güzel seçenekler, iki modelde de internette bakarsanız hem olumlu hem de olumsuz yüzlerce yorum görebilirsiniz. Hangisi içinize siniyorsa onu alın, ölü piksel denk gelmediği sürece ikisi de sizi üzmez.

Evet, Samsung olanda yeni gelen güncelleme ile Gysnc özelliği aktif edilebiliyor. Ayrıca MSI olan modelin de paneli Samsung marka. Tabi iki model de güzel seçenekler, iki modelde de internette bakarsanız hem olumlu hem de olumsuz yüzlerce yorum görebilirsiniz. Hangisi içinize siniyorsa onu alın, ölü piksel denk gelmediği sürece ikisi de sizi üzmez.
herkese teşekkür ederim kararımı verdim ve Samsung LC24FG73FQMXUF almaya karar verdim :)
herkese iyi bayramlar dilerim :)
sadece alacağım monitörün inceleme videosunu bulamadım bu monitörün başka versiyonlarının videoları var hep.

Son düzenleme:
herkese teşekkür ederim kararımı verdim ve Samsung LC24FG73FQMXUF almaya karar verdim :)
herkese iyi bayramlar dilerim :)
sadece alacağım monitörün inceleme videosunu bulamadım bu monitörün başka versiyonlarının videoları var hep.
Küçük bir Youtube kanalı kutu açılış videosu yapmıştı ancak bir adet ölü piksel çıkınca incelemeyi tam bitirmemişti. Bugün konuştum kendisiyle, garantiden 27" olanını göndermişler, eksra ücret de talep etmemişler. Yeni ürünün videosunu çekeceğim demişti. Bir iki güne yayınlarsa buradan paylaşırım linki.

ölüpixel her monitörde çıkabiliyor bende çıkmadı lcg24FG olan var bendede 23.5 curved olan o kısmet işi al keyfine bak bu paraya en iyi panele sahip monitör msi viasonci falan hiç bulaşma derim incelemeye gerek duyma e-spor oyuncusuyum Pubg dota2 kesinlikle güzel çok büyük monitör de tavsiye etmem bu ideal boyutlarda (incelemesi olmayan dediğinin bir tek monitör standı farklı diye biliyorum bu stand daha stabil bana göre o diğeri ileride bozulabilir )

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı