MSI 23.8" G2412 170Hz monitörde HDMI ile 170Hz alınabilir mi?

Kral sen almışsın monitörü ben almadın sandım Type-C'den aldım 170Hz. Önce 165 Hz gözüküyor sonra OC ile 170'e çıkıyor.

Evet öyle yapılıyor.

Kanka ben bayağıdır girmedim ama soruna cevap vereyim DP ile bağladım laptopa benim DP Type-C girişli 400TL gibi bir kablo masrafım çıktı monitör güzel ama mhrp var yani orijinal 1 ms değil haberin olsun.

Hocam biliyorum GtG değil ama kötü değil memnunum. Kablo almadım çünkü 144'ten 170'e geçmeye değecek olacağını düşünmedim. 25 Hz için değmez kaldı ki onu bir tek CS Valorant vs de alıyorum :D

Evet benimki de destekliyormuş. Monitör kutusundan DP kablosu çıkıyor da Type-C DP dönüştürücü alsam yeterli olur mu acaba?

Olur muhtamelen 170 Hz destekleyecek band genişliği vardır o kabloların ama yine de satıcıya sorun garanti olsun.

Evet benimki de destekliyormuş. Monitör kutusundan DP kablosu çıkıyor da Type-C DP dönüştürücü alsam yeterli olur mu acaba?

Her DP Micro USB dönüştürücü kablo alınmaz yüksek Hz destekleyenleri almayı unutma açıklamalarını oku ucuza kaçacağım diye 60 Hz 4K destekleyen kablo alma yanlışlıkla.

Geri
Yukarı