MSI 23.8" G2412 170Hz alınır mı?

Tamam, öyle diyelim yine sonuç olarak kontrast performansında LF1F paneli daha iyi. Ne değişti?
Standart kullanici icin bir sey degismedi. Konu sahibi standart kullanici oldugu icin 1300:1 ve 1400:1 arasindaki farki anlayamayacagi icin yine bir sey degismedi. Kisacasi bir sey degismedi.
Buna piyango, soygun, kaçakcılık ne dersen de ama gerçekten var böyle bir şey.

Kaynak:
Tamam bu fark hissedilir buna itiraz etmiyorum zaten, kaldi ki bunu kendim de soyledim.
Kontrast farkini anca LG'nin 850:1 kontrasta sahip monitoru ile 1400:1 kontrasta sahip 24G2U monitoru yanyana koydugunda anlarsin. Ama konudaki gibi 1300:1 ve 1400:1 arasindaki 100:1 farki anlayamazsin.
PROFOUND kullanıcısının ben olduğumu kanıtlayamazsın. Eğer öyle olsaydım çoklu üyelikten ban yemiştim çoktan.
Kanitlayamiyor olusum benim icin o oldugun gercegini degistirmiyor.
Ayrıca o adam standart kullanıcılar için o yorumu yapmış olabilir. Ben ne dedim?
Konu sahibi normal bir kullanici. Ayrica 100:1 kontrasti bir profesyonelin dahi hissedebilecegini dusunmuyorum.

Konudan bağımsız olarak G2412'de 1ms otomatik açık mı elle açmak gerekiyor mu?

Hayır değil, GtG olarak 4ms diye biliyorum monitör ayarlarından MPRT'i aktif etmek gerekiyor parlaklığı ve görüntü kalitesini biraz düşürüyor bir de 1ms MPRT yapınca ghosting oluyor. (kullanıyorum)

Hayır değil, GtG olarak 4ms diye biliyorum monitör ayarlarından MPRT'i aktif etmek gerekiyor parlaklığı ve görüntü kalitesini biraz düşürüyor bir de 1ms MPRT yapınca ghosting oluyor. (kullanıyorum)
Adaptive-Sync açınca MPRT de açılıyor sanırım öyle hatırlıyorum. Şu an evde değilim ama akşam bir bakarım.

Adaptive-Sync açınca MPRT de açılıyor sanırım öyle hatırlıyorum. Şu an evde değilim ama akşam bir bakarım.
Adaptive-Sync açınca MPRT de açılıyor. Yani sorun yok.

Son düzenleme:
Adaptive Sync açınca MPRT de açılıyor sanırım öyle hatırlıyorum. Şu an evde değilim ama akşam bir bakarım.

Adaptive Sync açınca MPRT de açılıyor. Yani sorun yok.

Adaptive Sync'dan bahsetmiyorum ki 1Ms'in otomatik açılıp açılmadığını sordu arkadaş ona cevap verdim.

Geri
Yukarı