İnceleme MSI 27" MAG 274QRFW

Görüntü çok iyi hocam, umarım elinize sorunsuz bir ürün ulasir.

İyi dilekleriniz ve bilgilendirmeniz için tekrardan teşekkür ediyorum hocam. Sağlıklı ve keyifli günler dilerim.

Arkadaşlar merhaba aynı monitörü kullanmaktayım ve kulaklık çıkışından sağlıklı ses alamamaktayım, aynı sorunu yaşayan oldu mu? Konuyla alakalı konu açtım oraya da yardımcı olabilirsiniz.

@Metin Eren Türkmen sizin bir fikriniz var mı özellikle?

Kulaklık kısmını hiç denemedim maalesef. Kullandığım kulaklık USB girişli olduğu için direkt anakarttaki USB girişlerinden birine takılı.

Yukarıda kalitesiz olduğunu yazmıştım hocam, tıslama sesi -kulaklık yeni ve sorunsuz oldugu halde- veriyor.
Sebebin HDMI ve DP portlari ve 3.5 mm jak arasındaki yalıtımın yeterince iyi yapılmadığı olarak tahmin ediyorum. DP kullanıyorsanız yapacak bir şey yok da HDMI kullanıyorsanız 1. port yerine 2.yi deneyin belki kulaklık jakina mesafe artınca ses düzelir.

Garantiye yollama baya beklersin.14gun iade şansın varsa şansını dene-ben ugrasmazdim- ama bence 0.5 m'lik/1m'lik 3.5mm jak uzatması satın al,laptopa tak kullan.
Bu seviyedeki monitörde ses performansı beklemek bana zaten gereksiz geliyor çünkü oralardan kısıp panele yazılıma vs yatırım yaptıkları çok belli.Yoksa bu fiyata bu görüntüyü ve dıs malzemeyi alamazdik.

Son düzenleme:
Bu hepsinde aynı yani göndersemde bir şey değişmeyecek mi? Jack girişine takıp hareket ettirdiğimde gidip gelmeler yaşanıyor sanki temassızlık oluyor gibi ben bu sorunu G274QPF modelinde galiba bir sorunla karşılaşmamıştım çünkü o monitörde kullanmıştım eğer olsaydı fark ederdim galiba.

İade etmek istemiyorum zaten çünkü gayet memnun olduğum bir monitör kulaklık'ta değişmeyi bekliyor zaten kablosuz bir kulaklığa geçiş yapacağım. Yabancı kaynaklara bile bakmama rağmen bu kulaklık girişi hakkında bir şey bulamadım direkt kronik olduğuna eminseniz hiç garantiye göndermeyeceğim.

Hocam muhtemelen oynatinca düzelmesini sebebi temassızlık değil, eliniz yalıtım yapıyor ve parazit azalıyor.
Ses portundaki malzeme kalitesizse ve goruntu bağlantısı ses kısmıyla karisiyorsa kronik diyebiliriz aslında ama yeterli inceleme yok. Ben değiştirme taraftarı değilim, paramın karşılığını aldım.

Hocam bende stereo hoparlör bağlı monitöre ses bir tık az geliyor eski monitörüme göre başka sorunum yok, kulaklıgım kasaya bağlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…