MSI 27" Modern MD272QP vs AOC Q27P2CA 27"

kemalderviş

Zeptopat
Daha fazla  
Monitör
MSI 27" MODERN MD272QP vs AOC Q27P2CA - 27 inç QHD
Herkese merhaba, aşağıdaki iki monitör arasında kaldım. Sizce hangisini neden tercih etmeliyim? İkisi dışında önereceğiniz bir ürün varsa aradığım özellikler şöyle: Type-C ile görüntü aksesuar ve güç aktarımı; pivot stant; 2K çözünürlük bunun dışında pek aradığım bir şey yok önerileriniz açığım.
Bütçe: 7000-8000 çok fiyat performans olarak çok iyiyse maksimum 8500.

MSI 27" Modern MD272qp ultramarıne: Amazon.com.tr

AOC Q27P2CA - 27 inç QHD: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, aşağıdaki iki monitör arasında kaldım. Sizce hangisini neden tercih etmeliyim? İkisi dışında önereceğiniz bir ürün varsa aradığım özellikler şöyle: Type-C ile görüntü aksesuar ve güç aktarımı; pivot stant; 2K çözünürlük bunun dışında pek aradığım bir şey yok önerileriniz açığım.
Bütçe: 7000-8000 çok fiyat performans olarak çok iyiyse maksimum 8500.

MSI 27" Modern MD272qp ultramarıne: Amazon.com.tr

AOC Q27P2CA - 27 inç QHD: Amazon.com.tr
MSİ tavsiyem.

Evet hocam oyun amacıyla almıyorum oyun için olan performans değerleri önemli değil. Panelin görüntü kalitesi ve renk doğruluğu iyi olsun yeterli.
Güzel ürünler var aslında rtings incelemelerinde denk geldiğim ancak Türkiye'de hiçbirinin stoğu yok maalesef. Monitör konusunda bence stok sıkıntısı çok yüksek ülkemizde.

Bunun dışında ben AOC alırdım muhtemelen Pivot özelliğinden dolayı.

Güzel ürünler var aslında rtings incelemelerinde denk geldiğim ancak Türkiye'de hiçbirinin stoku yok maalesef. Monitör konusunda bence stok sıkıntısı çok yüksek ülkemizde.

Bunun dışında ben AOC alırdım muhtemelen pivot özelliğinden dolayı.

Sağ olun hocam öneriniz için fakat MSI da pivot onun dışında şu sebepten AOC öneririm diyeceğiniz bir sebep var mı?

Neden MSI hocam bir sebebi var mı sizin için.

Geri
Yukarı