MSI 27" Optix G271 144Hz vs. ViewSonic 23.8" VX2418-P-MHD 165Hz

dantecarry

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir monitör almayı düşünüyorum daha iyi oyun oynayabilmek için. Bu iki monitör arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim?

165Hz - 1ms - 23.8 inç - Adaptive Sync teknolojisi var - VA Panel - Üstünde dahili hoparlörü var - Fiyat: 1399 TL

144Hz - 1ms - 27 inç - FreeSync (ekran kartım NVIDIA) - IPS Panel - Fiyat: 1800 TL

Biliyorum mantıklı olan ucuz olanını almak çünkü fiyatına göre sağladığı şeyler çok iyi ama VA panel oluşundan korkuyorum. VA panel monitör alsam sizce pişman olur muyum aldığıma? Bir de ben Valorant oyuncusuyum ve monitörü yaklasık 12-15 parmak arası yakınlıkta kullanıyorum yani yakın bir şekilde kullanıyorum. Sizce 27 inç alsam zorlanır mıyım oynarken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bir monitör almayı düşünüyorum daha iyi oyun oynayabilmek için. Bu iki monitör arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim?

165Hz - 1ms - 23.8 inç - Adaptive Sync teknolojisi var - VA panel - üstünde dahili hoparlörü var - fiyat: 1399 TL.

144Hz - 1ms - 27 inç - FreeSync (ekran kartım NVIDIA) - IPS panel - fiyat: 1800 TL.

Biliyorum mantıklı olan ucuz olanını almak çünkü fiyatına göre sağladığı şeyler çok iyi ama VA panel oluşundan korkuyorum. VA panel monitör alsam sizce pişman olur muyum aldığıma? Bir de ben Valorant oyuncusuyum ve monitörü yaklasık 12-15 parmak arası yakınlıkta kullanıyorum yani yakın bir şekilde kullanıyorum. Sizce 27 inç alsam zorlanır mıyım oynarken?

ViewSonic'in monitörü iyi fiyatta bende almayı düşünüyorum.

Ben de alacağım. Kronik sorunu var mıdır acaba?
Aldım kargo geldi. Hiç ölü piksel çıkmadı itopyadanaldım eğer kavisli monitör istiyorsanız çok iyi kurulumu da basit 3 vida sıkıyorsunuz kolay kurulum (yalnız eğer oyun içi crosair için alıyorsanız almayın çok büyük crosairları ayarlanıp ayarlanmadığını biliyorum yalnız.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı