MSI 27" Optix G273qf 165Hz 1ms alınır mı?

Burada daha ucuz buyurun:

Bir de review bırakayım, bence alınır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sice alınır mı? Veya eksikleri ne?

Şuan amazonda 4.994TL en uygun burada ve alınırsa Amazondan alınmalı düşüncesindeyim. Koşulsuz şartsız iade seçeneği var. Yok 3 ölü pixel yok 5 ölü pixel gibi bir sıkıntı yaratmıyorlar. Bende bunu almayı düşünüyorum. Acer ED270UP 165hz 2K monitör kullanıyorum. Hiç memnun değilim bu yüzden değiştirip buna geçeceğim gibi duruyor. Kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirse sevinirim. Şimdi onu almayın bunu alın diyenler gelecektir. Benimde şuan tek baktığım ekran budur. O yüzden kullananlar var ise yorumlarsa seviniriz.

Şu an Amazon'da 4.994TL en uygun burada ve alınırsa Amazon'dan alınmalı düşüncesindeyim. Koşulsuz şartsız iade seçeneği var. Yok 3 ölü pixel yok 5 ölü pixel gibi bir sıkıntı yaratmıyorlar. Bende bunu almayı düşünüyorum. Acer ED270up 165Hz 2K monitör kullanıyorum. Hiç memnun değilim bu yüzden değiştirip buna geçeceğim gibi duruyor. Kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirse sevinirim. Şimdi onu almayın bunu alın diyenler gelecektir. Benim de şu an tek baktığım ekran budur. O yüzden kullananlar var ise yorumlarsa seviniriz.

Emin misin koşulsuz şartsız iade olduğundan.
Bir de garantisi var mı bozulma gibi olaylarda.

Burada daha ucuz buyurun:

Bir de review bırakayım, bence alınır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
knk ben anlamadım bastığın linke basıyorum orda 8000 itopya da 6000 bişey varda benmi körüm

Geri
Yukarı