Çözüldü MSI 360R CORELIQUID çok sesli çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Kasamın içinden bayağı bir ses geliyordu. İlk başlarda PSU'dan şüpheleniyordum ancak o değilmiş sorun sıvı soğutucuymuş çok sesli çalışıyor video çekerken sesi videoya geliyor 300 400 TL fan alabilirim ama gerçekten istemiyorum. Bir şekilde çözebilir miyim?

Çözüm
Hepsinde maalesef.

Evet üst panele takınca RAM'lere çarpıyordu.
Pompa radyatörden daha yukarıda ise normal bir durum. Kasayı üste 360mm radyatör destekleyen bir kasayla değişmeniz iyi olur. Sorunun bundan olup olmadığını denemek isterseniz radyatörü söküp kasanın üstüne öylece koyun. Büyük ihtimal ses sorunu düzelecektir.
Hepsinde maalesef.

Evet üst panele takınca RAM'lere çarpıyordu.
Pompa radyatörden daha yukarıda ise normal bir durum. Kasayı üste 360mm radyatör destekleyen bir kasayla değişmeniz iyi olur. Sorunun bundan olup olmadığını denemek isterseniz radyatörü söküp kasanın üstüne öylece koyun. Büyük ihtimal ses sorunu düzelecektir.

Çözüm
Arkadaşın fanları yüzde 20 de çalışırken bile ses yapiyormuş. Pompanin aşağıda veya yukarıda olmasının fanlara ne gibi bir etkisi olabilir?

Mantıklı olabilir çünkü az önce fanları elime durdurdum ve zannettiğim kadar ses çıkmadı teşekkürler.
Arkadaşın fanları yüzde 20 de çalışırken bile ses yapiyormuş. Pompanin aşağıda veya yukarıda olmasının fanlara ne gibi bir etkisi olabilir?
Pompadan geliyormuş ses
Çözüldü olarak nasıl işaretleniyor :D

Ses fandan gelmiyor da ondan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izleyebilirsiniz.
Çözüldü olarak nasıl işaretleniyor :D
İnanın ben de bilmiyorum :)

Aynı kasada ben 360mm Cooler Master sıvı soğutma kullanıyorum. Kasanın üst tarafına montajını yaptım. Çok hafif pompa sesi benden de geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı