MSI 5500 XT 4 GB nasıl bir kart?

BayBilge

Centipat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu kartı almayı düşünüyorum MSI Radeon RX5500 XT MECH OC 4GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (RX 5500 XT MECH 4G OC) | Teknobiyotik

Bir andan da aklıma takılan Sapphire'in 5500 8 GB ekran kartı var. MSI bu karta göre GPU hızı daha yüksek digeri de 8 GB var karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not olarak MSI 5500 ısınma probleminin olduğunu öğrendim doğru bilgimi bilgim yok ve MSI Sapphire'den 150 TL daha ucuz

Bundan hariç önerebileceginiz ekran kartı var ise bekliyorum. 1500-1700 civarı.

Not: İslemcim Ryzen 2600
Anakartim ASUS TUF B450

Şimdi gördüğüm bir ekran kartı daha var degerlendiriseniz sevinirim MSI GeForce GTX1650 Super VENTUS XS OC 4GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı - Ekran Kartı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Sapphire 8 GB alabirsiniz.

VRAM artısından ötürü 5500 XT öneririm, 1650S ile 5500XT rakip kartlar. Ancak işin içinde VRAM girince 5500 XT daha iyi, almışken 8 GB versiyonunu alın. 150TL fiyat farkına kesinlikle değer ve MSI diye aldanmayın o modellerin kronik ısınma sorunu var.

Şiddetle biriktirip 5700XT almanızı tercih ederim. Ekran kartını 1 kere aldığımız için bu konularda şahsen çok gergin oluyorum. Bütçenizi yeni farkettim kusura bakmayın. Dediklerim geçerli ama acil ihtiyacınız varsa arkadaşlarımın dedikleri sizi yeterince tatmin edicektir eminim.

Şiddetle biriktirip 5700XT almanızı tercih ederim. Ekran kartını 1 kere aldığımız için bu konularda şahsen çok gergin oluyorum. Bütçenizi yeni farkettim kusura bakmayın. Dediklerim geçerli ama acil ihtiyacınız varsa arkadaşlarımın dedikleri sizi yeterince tatmin edicektir eminim.
Rx 5700 Xt sorunlu değil mi? Bir tek Pulse Nitro hariç. Ben şahsen Rx 5600 XT öneririm. Daha stabil ve daha iyi :).

Geri
Yukarı