MSI 5600XT Radeon ayarları ve sürücü sürümleri uyuşmuyor hatası

rusengz

Decapat
Daha fazla  
MSI Gaming MX 5600XT ekran kartım var Radeon Software indirdim. Hem 12.1 hem de 11.2 sürümlerinde birkaç gün sonra hata "radeon ayarları ve sürücü sürümleri uyuşmuyor" hatası alıyorum DDU ile kaldırıp temiz kurulum yapıyorum ama yine aynı hatayı alıyorum. Chipset güncelleştirmelerimide yapıyorum ama sonuç alamıyorum.

a.PNG

Gaming X modelini aldıktan 3 gün sonra iade ettim. Bu hatayı almamıştım fakat sürücü çökmesi, mavi ekran ve video izlerken bile takılmasını çözemedim bir türlü. Ayrıca renk kalitesi garip gelmişti. İade hakkınız duruyorsa aynısını yapmayı öneririm ben, tabii problemin çözümünü bilen varsa orası ayrı umarım yardımcı olurlar.

Son düzenleme:
20.12.2 sürümü denedinizmi. WHQL.

Ekran kartım adrenalin 2020 Edition 20.11.2 recommended (whql) ve adrenalin 2020 Edition 20.12.1 optional (whql) sürümlerini destekliyor.
Gaming X modelini aldıktan 3 gün sonra iade ettim. Bu hatayı almamıştım fakat sürücü çökmesi, mavi ekran ve video izlerken bile takılmasını çözemedim bir türlü. Ayrıca renk kalitesi garip gelmişti. İade hakkınız duruyorsa aynısını yapmayı öneririm ben, tabii problemin çözümünü bilen varsa orası ayrı umarım yardımcı olurlar.

İtopya üzerinden 17/11/2020 tarihinde almıştım. Değişim hakkım bulunuyor mudur? Ben de sık sık mavi ekran hatası aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı