MSI 5700 XT Gaming X yerine ekran kartı önerisi

3080 i9 10900K'da bile darboğaza giriyor (1080P'de ve bazı oyunlarda (çok nadir) 2K'da)
Elinizdeki işlemci çok büyük ihtimal 3060'a da darboğaz yapar. 2070S almazın yararınıza olur eğer 2K monitörünüz yoksa.

1080P monitör var elimde.

1080P'de yapar muhtemelen her oyunda olmasa bile ama garanti olması için YouTube'den videolara bakabilirsiniz.

Eyvallah bakayım sağ ol son bir sorum daha var 2070 için ne önerebilirsiniz?

Bende 5700XT Gaming X modeli vardı onu iade etip hangi kartı almalıyım sizce hatalar ve performans kaybı çok oluyor bilgisayarda ne önerebilirsiniz?
İşlemci Ryzen 7 2700X.
Anakart B450M PRO M.2 v2.
650W güç kaynağı var yardım edebilir misiniz?

MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X Trio 8 GB GDDR6 256Bit NVIDIA ya da 2080 modeli olur mu 144Hz 1080P monitör mevcut elimde
3060 bekleyin derim

Eyvallah bakayım sağ ol son bir sorum daha var 2070 için ne önerebilirsiniz?
Asus dual kendim kullanıyorum (Super) ısınma sorunu kesinlikle yok yakın zamanda vatan da indirime girdi 5000₺ oldu hala öylemi bilmiyorum ama dediğim gibi ısınma sorunu kesinlikle yok herhangi bir sorunla da karşılaşmadım ben.

3060 bekleyin derim.

3060 ne zaman çıkacak bilmiyorum. 20 gün içinde almam, lazım çünkü.
ASUS Dual kendim kullanıyorum (super) ısınma sorunu kesinlikle yok yakın zamanda Vatan'da indirime girdi 5000₺ oldu hala öyle mi bilmiyorum ama dediğim gibi ısınma sorunu kesinlikle yok herhangi bir sorunla da karşılaşmadım ben.

Listeye ekliyim teşekkür ederim yardımınız için.

Bekleye bekleye dolar artacak alınmayacak bir seviyeye gelecek ,kart elinizdeyse garantiye yollayın olmazsa çözümünü arayın boşa bir uğraş içindesiniz.

Bekleye bekleye dolar artacak alınmayacak bir seviyeye gelecek, kart elinizdeyse garantiye yollayın olmazsa çözümünü arayın boşa bir uğraş içindesiniz.

3000 serisi almayı düşünmüyorum 2070S ya da, 2080 düşünüyorum.

Geri
Yukarı