MSI 6950 Twin Frozr III Overclock işlemi

En güncel sürücü bu adreste:

AMD Catalyst™ 12.11 Beta Driver

Bahsettiğin tuş sanırım sadece fan ayarı yapıyor. Kartı overclock etmek için AfterBurner yazılımını kullanabilirsin.

CzYlU.jpg

O tuşun özelliği fan konusunda sessizlik ayarı, ve performans ayarı. Onu örneğin açtın performans yani fan hızlı döner, daha iyi performans gösterir. Ancak kapatdığın zaman biraz daha az performans gösterir soğutma konusunda, ancak sessiz çalışır.

Onu bence kapalı tut sessizlik olsun fan zaten pek performans göstermez önemli olan borular.

Benim bir sorum olacak, daha önce hiç Wwin Frozr 3 ekran kartına dokunmadım, acaba kart alüminyumdan mı yapılmış, yoksa plastikten mi?

Aynı fiyata yeni seri bir kart alsaydın performansa getirisi olmayabilirdi ancak OC potansiyeli daha yüksek olurdu.

Çok abartı bir fark olacağını sanmıyorum. İkinci el aldım zaten, 375 liraya. Yeni nesil kartlar bundan daha pahalıydı genel olarak, o yüzden almadım. Ben de yeni seri kart almak istedim ama olmadı :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı