MSI 750 Ti Twin Frozr Nasıldır?

Burada bazı kişiler, kendi sevdiği markayı ve modeli övdüğü için sevmediği marka ve modelide kötüleyebiliyor malesef.:puro:
Başkaları hakkında bilip bilmeden ön yargılı bir tutum içerisinde olup yorum yapman doğru bir davranış değil. Herhangi bir konuda eleştiri yapmak onu kötülemek değildir illa ki. Ben kendi düşüncemi ortaya koydum. Katılırsın katılmazsın eyvallah. Bir fikrin varsa sende koyarsın fikrini ortaya ama başkaları hakkında ön yargı ile konuşmamak kaydı ile mümkünse.

Bende zamanında msı gtx750 ti modelini kullandım hatta bu forum üzerinden kartı sattım geçen sene şimdi bu kartı zamanında alıp kullanmış olmam o kartı beğenmediğim anlamına mı geliyor soruyorum sana.

Ben asus 2 gb strix modelini kullandım, witcher 3, gta 5 gibi güncel oyunları 1080p çözünürlükte medium ayarlarda rahat bir şekilde oynadım. Gtx750 ti yi kötüleyen bir insan ekran kartından anlamıyordur arkadaşım, hala en iyi budget kartlardan birisidir gtx750ti. 1500 tl lik bir sistem için gtx750 doğru bir seçim olacaktır. Bunun dışında , cs go, rust gibi ağır olmayan oyunları en yüksek ayarlarda oynayabilirsin.

Herkesin topladığı sistemle oyun oynamak için kafasında oluşturduğu hedefler ve tatminkarlık farklıdır. Biraz rasyonalist düşünmek gerek Kimi grafiğe önem verir kimi oyun 720p de olsa yeter ki akıcı olsun gerisi önemli değil der.
Lakin 750ti kötüleyen adam ekran kartından anlamıyordur sözünüz komiğime gitti açıkcası.

Son düzenleme:
Başkaları hakkında bilip bilmeden ön yargılı bir tutum içerisinde olup yorum yapman doğru bir davranış değil. Herhangi bir konuda eleştiri yapmak onu kötülemek değildir illa ki. Ben kendi düşüncemi ortaya koydum. Katılırsın katılmazsın eyvallah. Bir fikrin varsa sende koyarsın fikrini ortaya ama başkaları hakkında ön yargı ile konuşmamak kaydı ile mümkünse.

Bende zamanında msı gtx750 ti modelini kullandım hatta bu forum üzerinden kartı sattım geçen sene şimdi bu kartı zamanında alıp kullanmış olmam o kartı beğenmediğim anlamına mı geliyor soruyorum sana.

Herkesin topladığı sistemle oyun oynamak için kafasında oluşturduğu hedefler ve tatminkarlık farklıdır. Biraz rasyonalist düşünmek gerek Kimi grafiğe önem verir kimi oyun 720p de olsa yeter ki akıcı olsun gerisi önemli değil der.
Lakin 750ti kötüleyen adam ekran kartından anlamıyordur sözünüz komiğime gitti açıkcası.
Satılık - MSI GTX 750 TI :puro:

Hepinize yorumlariniz icin tesekkur ederim

yasagim vardi cevaplayamadim kusura bakmayin telefondan yazinca :)

Benim dusuncem performanstan yana :) full cozunurkukte akici olsun yeter
1280x1024 zaten

Low olmasin ona karsiyim simdiki sistemimde lowda oynuyorum zaten hemen hemen tum oyunlari :p

Son düzenleme:
Arkadaşlar şuan o sisteme alınacak en iyi kart RX 460' dır. Bu kart DX11' de GTX 950 ile; DX12' de ise GTX 960 ile kapışıyor. Her türlü GTX 750 Tİ' den daha performanslı daha günceldir. Aralırındaki fiyat farkı da çok azdır. Kesinlikle RX 460 al pişman olmazsın. Bu arada fiyat farkı 20 TL. Webdenal.com sitesinden bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı