MSI 750 Ti Twin Frozr Nasıldır?

Murat Mert

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben önümüzdeki seneye bir bilgisayar toplamak istiyorum 1500 TL civarlarında sistemde almak istediğim parçalar :

Monitör 1280x1024 olacaktır.
  • İşlemci : Intel Core i5 - 1150
  • RAM : 8 GB DDR3 1333 MHz
  • Ana kart : H81M-K
  • Ekran kartı : ??????
PC'de genel olarak oynayacağım oyunlar :Rust, Rocket League, CS:GO, The Forest, Euro truck Simulator 2.

Ekran kartını Msi GTX 750 ti Twin Frozr olarak düşündüm hatta bir kaç arkadaşlara daha danıştım hemen hemen herkez 750 ti alınır mı, ciddi misin, 750 Ti kötü vs.... sözler soyledi acaba kötü mü / kötüyse neden kötüdür acaba ? Ekran kartları hakkında pek bilgim yok 750 ti bu oyunları oynatmaz mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS go gibi oyunlar için her ne kadar yeterli olsa bile zayıf bir grafik işlemcisine sahip. 1080p çözünürlükte günümüz oyunları için oldukça zayıf bir kart. İmkanın el veriyorsa en azından rx460 veya gtx950 gibi bir kart almaya bak.

Önümüzdeki sene toplamak istiyorsan almadan 3 gün önce konuyu açmalısın çünkü o zamana güncel parçalar çıkar zaten 750Ti yerine RX 460 en az tercih edilmeli.

Site Webdenal eğer hemen alacaksanız alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1500 TL Monitörsüz.png
    1500 TL Monitörsüz.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 113
Ben asus 2 gb strix modelini kullandım, witcher 3, gta 5 gibi güncel oyunları 1080p çözünürlükte medium ayarlarda rahat bir şekilde oynadım. Gtx750 ti yi kötüleyen bir insan ekran kartından anlamıyordur arkadaşım, hala en iyi budget kartlardan birisidir gtx750ti. 1500 tl lik bir sistem için gtx750 doğru bir seçim olacaktır. Bunun dışında , cs go, rust gibi ağır olmayan oyunları en yüksek ayarlarda oynayabilirsin.

Önümüzdeki sene alacağınız donanım için şimdiden konu açamazsınız. Alacağınız gün gelene kadar hangi ürünler çıkacak, piyasa fiyatına oranla hangi kartı almak mantıklı olur şimdiden kimse bilemez.
@Asım Demir

Ben asus 2 gb strix modelini kullandım, witcher 3, gta 5 gibi güncel oyunları 1080p çözünürlükte medium ayarlarda rahat bir şekilde oynadım. Gtx750 ti yi kötüleyen bir insan ekran kartından anlamıyordur arkadaşım, hala en iyi budget kartlardan birisidir gtx750ti. 1500 tl lik bir sistem için gtx750 doğru bir seçim olacaktır. Bunun dışında , cs go, rust gibi ağır olmayan oyunları en yüksek ayarlarda oynayabilirsin.
+1 Haklı.

CS go gibi oyunlar için her ne kadar yeterli olsa bile zayıf bir grafik işlemcisine sahip. 1080p çözünürlükte günümüz oyunları için oldukça zayıf bir kart. İmkanın el veriyorsa en azından rx460 veya gtx950 gibi bir kart almaya bak.

Oldukça zayıf bir kart mı ? Adam R7 240'ı sormamış, GTX 750 Tİ'dan bahsediyor.
Hiç de zayıf değil bence, oyunları orta kalitede oynatabilecek bir kart.

Oldukça zayıf bir kart mı ? Adam R7 240'ı sormamış, GTX 750 Tİ'dan bahsediyor.
Hiç de zayıf değil bence, oyunları orta kalitede oynatabilecek bir kart.
Burada bazı kişiler, kendi sevdiği markayı ve modeli övdüğü için sevmediği marka ve modelide kötüleyebiliyor malesef.:puro:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı