MSI 970 gaming Anakart ısınma sorunu

umutberke

Hectopat
Daha fazla  
Msı 970 gaming anakart ve amd 8350 işlemcim var. İşlemcim Hyper 212 evo ile kasa 4 tane 120mm fan ile soğutuluyor. Ancak oyunlarda anakartımın işlemci soketinin altındaki metal soğutma yerleri 90 dereceye kadar çıkıyor.

Adsız.png

Programın yanlış gösterme gibi bir durumu yok. Üşüyünce odamda kasayı çalıştırıyorum resmen çok sıcak oluyor kasanın dışından hissediliyor içeriden dokununca zaten elimi cısss diye yakıyor resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msı 970 gaming anakart ve amd 8350 işlemcim var. İşlemcim Hyper 212 evo ile kasa 4 tane 120mm fan ile soğutuluyor. Ancak oyunlarda anakartımın işlemci soketinin altındaki metal soğutma yerleri 90 dereceye kadar çıkıyor.

Eki Görüntüle 168797

Programın yanlış gösterme gibi bir durumu yok. Üşüyünce odamda kasayı çalıştırıyorum resmen çok sıcak oluyor kasanın dışından hissediliyor içeriden dokununca zaten elimi cısss diye yakıyor resmen.

Kardeşim aynı sıkıntı bende de var kronik hata Ali abi inceledikten sonra MSİ 970A GAMİNG PRO CARBON almayı düşünüyorum.
Sistemi de değiştirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı