MSI 970A-G46 ile AMD FX X6 6300 işlemci nasıl performans verir?

cafer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
mersin
Daha fazla  
Meslek
asosyal
Merhaba arkadaşlar, AMD bir sistem toplayacağım, anakartım MSI 970A-G46 olsun istedim, herkes o anakarta AMD X6 6300 işlemciyi önerdi, Vatan bilgisayarda bile sepete attığım da bunu alanlar bunuda aldı kısmında AMD X6 6300 var, sizce ikisi performans konusunda nasıldır?

Ekran kartı olarak da bunu almayı düşünüyorum: R7 265 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Not: APU önermeyiniz, yada daha pahalı bir ekran kartı.

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart ve işlemci seçimi güzel. Ekran kartı için bütçe nedir?
350-450 arası.

Anakartın işlemci performansına etkisi yoktur, uyumlu olup olmama konusu vardır. Seçtiğiniz anakart işlemciye uyumlu ve ikisi de doğru seçilmiş. Ekran kartı olarak bunu tercih etmenizi öneririm kesinlikle:
Powercolor R9 270X Turboduo Oc Gddr5 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Malesef PowerColor'a pek sıcak bakmıyorum, ASUS tercihimdir.

Malesef PowerColor'a pek sıcak bakmıyorum, ASUS tercihimdir.

R9 270X bu fiyata düşmüşken R9 275 almak gibi bir hataya düşmeyin derim. Powercolor R9 serisindeki en iyi markalardan biridir ve iyi bir indirime girmiş. Sırf Asus olsun diye aynı modele 80 TL fazla vermek mantıklı değil. Asus'un R9 270 modeli şu an Powercolor'ın 270X'inden pahalı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı