MSi 970A-G46 sistem %100 disk problemim Windows 8.1

reaLized

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi öncelikle iyi günler dilerim. Benim nacizane bir problemim var ana kart üstündeki jumperları ben yanlışlıkla 1 tanesinin dişini yamulttum. Şöyle ki bilgisayar ilk başta açılıyor fakat arka paneldeki USB portlarına veyahut ekran kartına elektrik gitmiyor gibi idi. Ben BIOS pilini çıkartıp taktım düzelmedi. Problemi buldum bir şekilde düzelttim. Sonra bilgisayarı açtım ve %100 disk problemi olduğunu gördüm, sürekli donmalar aynı anda 2 program açamamam vb... gibi. Windows search durdur gibi yöntemleri denedim fakat sonuç vermedi. Şöyleki ilk kuşkum BIOS resetledikten sonra BIOS ayarı yapmadım save diyip geçtim. BIOS'tan anlamıyorum çünkü diğer şüphem ise bu jumperları çıkarttım sadece power sw'yi taktım o da bilgisayarı açmak için. Şimdi bu jumper'lar yüzünden mi benim diskim %100 oluyor? Format atsam geçer mi yardımcı olursanız sevinirim.

MSi 970A-G46

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı