MSI 990FXA-GD65 vs ASUS M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950

2'side fx 6300 işlemcini stabil bir şekilde çalıştıracaktır. 2'sinde de gerek overclock, gerek anakart soğutması kullanılan malzeme dizayn gayet güzel. Performans açısından 2 markanında anakartı güzel ama Msi güncel bios olsun, garanti konusunda olsun kullanıcılarına iyi hizmet vermekte. Asus'u kötülemiyorum o da iyi firma ama artist. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
2'side fx 6300 işlemcini stabil bir şekilde çalıştıracaktır. 2'sinde de gerek overclock, gerek anakart soğutması kullanılan malzeme dizayn gayet güzel. Performans açısından 2 markanında anakartı güzel ama Msi güncel bios olsun, garanti konusunda olsun kullanıcılarına iyi hizmet vermekte. Asus'u kötülemiyorum o da iyi firma ama artist. ;)
MSI için baktım en son güncelleme 2013-09-26 ASUS için baktım 2014/05/14?

Yani gittin buna mı takıldın. :) :) Demek ki Msi anakartı yaptığı zaman biosunu düzgün bozulmayacak problem çıkartmayacak şekilde yapmış ki kimseden de şikayet görmemiş. Bu tarihler seni yanıltmasın bios gerek duyulduğunda sürüm çıkartılır. Şimdi 1333 mhz bellekler varken 1600 mhz bellekler sonradan çıktı diyelim anakartta destekliyor bu frekansı ama biosa ihtiyaç duydu o zaman yayınlanır yeni bir sürüm. Anladın mı? Güzel kardeşim. :)

Yani gittin buna mı takıldın. :) :) Demek ki Msi anakartı yaptığı zaman biosunu düzgün bozulmayacak problem çıkartmayacak şekilde yapmış ki kimseden de şikayet görmemiş. Bu tarihler seni yanıltmasın bios gerek duyulduğunda sürüm çıkartılır. Şimdi 1333 mhz bellekler varken 1600 mhz bellekler sonradan çıktı diyelim anakartta destekliyor bu frekansı ama biosa ihtiyaç duydu o zaman yayınlanır yeni bir sürüm. Anladın mı? Güzel kardeşim. :)
Tamam cevaplar için teşekkür ederim, abi bir sorum daha olacak GIGABYTE için ne diyorsun peki?

Kişisel görgüm Gigabyte yanaşma. Diğer iki markadan hangisini alırsan al derim.

Gigabayte güzel bir firma Ddr2 tabanlı bir sistemim var hala kullanıyorum onuda ama ekran sorunları oluyor. Eski Ddr tabanlı bir sistemim var oda Msi marka anakarta sahip hatta ilk hazır bilgisayarımın anakartı Msi hala canavar gibi çalışıyor 1gb ddr bellek taktım bios falan atmadan çalıştırdı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı