MSI A320M-A Pro BIOS güncellemesi için eski işlemci mi gerekli?

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Merhaba, bugün Vatan'dan MSI A320M-A Pro anakart, Ryzen 5 5500 işlemci ve RAM üçlüsünü alacaktım fakat işlemciyi takabilmem için BIOS Update gerektiğinden almadım. İlla eski bir işlemci mi takmak gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır anakart için gerek yok tabii ki de. Halihazırda bir sisteminiz varken işlemci yükseltmek istediğiniz durumlar için geçerli sizin o bahsettiğiniz. Keşke alsaydınız hocam :D

Merhaba, bugün Vatan'dan MSI A320M-A Pro anakart, Ryzen 5 5500 işlemci ve RAM üçlüsünü alacaktım fakat işlemciyi takabilmem için BIOS Update gerektiğinden almadım. İlla eski bir işlemci mi takmak gerekiyor?

R5 için A320 önermem en az B450 alın arasında çok fark yok fiyat olarak.
Ayrıca B450 de flashback destekli olan modeller var.
Sorunun cevabına gelince evet R5 için BIOS Update gerekli bunun içinde eski işlemci.

Sıfır anakart için gerek yok tabii ki de. Halihazırda bir sisteminiz varken işlemci yükseltmek istediğiniz durumlar için geçerli sizin o bahsettiğiniz. Keşke alsaydınız hocam :D

Yanlış bilgi vermeyin bu Update sıfır anakart içinde gerekli.

R5 için A320 önermem en az B450 alın arasında çok fark yok fiyat olarak.
Ayrıca B450 de flashback destekli olan modeller var.
Sorunun cevabına gelince evet R5 için BIOS Update gerekli bunun içinde eski işlemci.

Yanlış bilgi vermeyin bu Update sıfır anakart içinde gerekli.

Hocam ilk defa sizden duydum. Makale konu vs. linki bırakır mısınız?

Nasıl gerek yok? Desteklediği işlemcilerde 5500 için bios update gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı