MSI A320M PRO-VH Plus sisteme işlemci mi RAM mi alınmalı?

Rica ederim yardım edebildiysem ne mutlu bana. SSD'yi taktığın gibi farkı hissedersin dostum, açılışlarda da öyle masaüstünde de genel olarak öyle. Diğer sorun için ise ne diyebilirim bilmiyorum açıkçası, her şey çok hızlı ilerliyor ama günümüz için bahsettiğin RAM seçimi gayet mantıklı bir hareket olacaktır ve uzunca bir süre idare edeceği belli.

Başka bir forumda fanlarım çok kötü PC yanabilir demişler, donanım arşivi V3 kasası benimki, diskler yakar mı acaba?

Aynı kasa markasının çok benzer bir modelini 3 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı olmaz, PC yanabilir diyen arkadaşlar neyle soğutuyorlarmış acaba bilgisayarı :D

Çok teşekkür ederim yardımların için seni çok meşgul ettim de bir sorum daha vardı sana ( uzmanı bulduk bırakamıyoruz :D ) şu an 1 TB HDD var direkmen gidip 216 GB SSD alsam direk takabilir miyim yoksa her SSD takamaz mıyım?
Aynı kasa markasının çok benzer bir modelini 3 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı olmaz, PC yanabilir diyen arkadaşlar neyle soğutuyorlarmış acaba bilgisayarı :D
Bi de yanlış demişim fan dememiş kişiler, PSU dan bahsetmişler. billgisayar yanabilir psu kötü demişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı