MSI A320M Sisteme İşlemci Tavsiyesi

Uchiha Itachii

Decapat
Merhaba,

Geçen günlerde MSI A320M Grenade modelinden aldım. Şu an onun için gerekli işlemci arıyorum. 1X00 Serilerinden mi almak zorundayım sadece. 2X00G serilerine bulaşma demişlerdi. Güncelleme gerekiyormuş sanırım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? 2200G ya da 2400G almayı düşünüyordum açıkçası ama 1500X alacağım gibi görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim bulaşma demiş? BIOS güncellemesi için AMD zaten işlemci yolluyor kapınıza, ya da aldığınız yerden BIOS güncellemesi yaptırabiliyorsunuz.

Aldığım yerde çalışan bir görevli söyledi bana. Daha sonradan M-Flash özelliği sayesinde upgrade edebileceğimi öğrendim zaten fakat korkutmuştu böyle bir konu açma gereksinimi duydum :)

Aldığım yerde çalışan bir görevli söyledi bana. Daha sonradan M-Flash özelliği sayesinde upgrade edebileceğimi öğrendim zaten fakat korkutmuştu böyle bir konu açma gereksinimi duydum :)
Araştırın teknoloji marketi çalışanlarına kesinlikle DA NIŞ MA YIN. Net hocam hiçbir şeyden anlamazlar. 2200G mis gibi de alınır. Ancak BIOS güncellemesi gerekir bunun içinde 1. nesil ryzen işlemciye ihtiyacınız var. Satın aldığınız yer veya yetkili teknik servis bu güncellemeyi yapması gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı